gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha gözler yalan söylemez

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

gözler yalan söylemez gozler yalan soylemez gözler söylemez şarkı sözü sözleri gözler yalan söylemez
    aşk yağmuru hiç dinmez

zorlaşan da hep kaçsan da

ağlasan da kahrolsan da

bitmez aşk oyunu bitmez

bir ömür geçti sonunda

yalan aşkların yolunda

hiç aşkım olmadı gönlüm huzur bulmadı

yalnızım hala yalnızım senden sonra

bana dön bana dön bana dön bana don

beni terk etme

beni bul beni sev beni gör benden vazgeçme

Baha gözler yalan söylemez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Gözler Yalan

Alex - Gözler Yalan

sende bu gönül ne bulur sana bu veda son olur sonra güneşin batar geçen başlar yazın kara kış olur gitme daha dur daha dur sana bu ceza az olur ağlama sakın aşkın yalan kalbin taştan dönsen ne olur yalan gözler yalan sözler yalan aşkın yalan bana kalan o yıllardan deli sevdan usandıran
  2. Bahadır

Bahadır

Bahadır -------------------------------------------------------------------------------- Kahraman, yiğit.
  3. Gözler Bile Yalan

Gözler Bile Yalan

Yalansız ve Riyasız Sevgiyi Yaşayabilenlere Yıllardır kimsenin uğramadığı kilitli bir odayı açtığımızda Kapının eşiğinden sızan rüzgar uçurur tüm toz zerreciklerini. Yer çekimi olmadığından konar bir yerlere. Ne yaşanmıştı ki bu evde Ylnızlığa esir düşürülmüştü kurumuş çiçekler. Çekmecelere sakladığım besteydin.. Söylemeye şartlandığım... Bahçelere ekdiğim çiçekdin.. Baharla...
  4. Matematik Yalan Söylemez

Matematik Yalan Söylemez

a = 1 b = 2 c = 3 ç = 4 d = 5 e = 6 f = 7 g = 8 g = 9 h = 10 ı = 11 ı = 12 j = 13 k = 14 l = 15 m = 16 n = 17 o = 18 ö = 19 p = 20 r = 21 s = 22 s = 23 t = 24 u = 25 ü = 26 v = 27 y = 28 z = 29 ----------------------------------- z =29 e = 6 k =14 a = 1 zeka = 50% basarı ----------------------------------- ç = 4 a = 1 l =15 ı =11 s =23 m =26 a = 1...

Sayfayı Paylaş