gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bitmez dedin her şey bitti
    Gitmez dedin herkesin gittiği gibi
    Sen vefasız rüzgarlar gibi
    Esip geçme yanımdan
    Sen yalancı yağmurlar gibi
    Süzülme yanaklarımdan
    Demiştim sana
    Bak şimdi

Sen gittin gideli gözlerim uzaklara dalıyor
    Alıp başını çekip gitmeni aklım almıyor
    Yina o dar, o karanlık, o soğuk sokaklar beni bekliyor
    Senin çıktığın kapıdan yalnızlık geliyor

Yalnızlık benim eski sevgilim
    Yalnızlık benim en vefalı yarim
    Ben onu kimler için terkettim
    O beni bırakmıyor

Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha yola çıktım arıyorum sevgilimi

Baha yola çıktım arıyorum sevgilimi

yola çıktım arıyorum yola ciktim ariyorum yolaçıktım arıyorum yola çıktım arıyorum sevgilimi son kez olsun zorluyorum kaderimi her geçen gün eziyet her yeni gün sanki dert olacaksa olsun artık aramakla bulunmaz kalpler böyle kırılmaz sevecekse sevsin artık her şeyin var bir sonu ayrılıksa en zoru aşksa derin bir kuyu allahâ��im sen bizi koru
  2. Baha beni durduramazsın

Baha beni durduramazsın

baha beni durduramazsın beni durduramazsın ben aşk dolu ırmağım beni durduramazsın ben aşk dolu ırmağım damarlarından geçip kalbine akacağım kemer olup şaracağım ince belini tarak olup çözeceğim saçın telini kadeh olup öpeceğim dudaklarını benim bütün derdim sensin canım sevgilim tanrı birbirimizi sevmek için yaratmış aşk yalan diyorsan askı allah yaratmış seni sevmek bir günahsa bin...
  3. Baha benim yaprağımda benim dalımda

Baha benim yaprağımda benim dalımda

benim yaprağımda benim dalımda yapragımda dalımda bülbül yaptım seni güllere yazdım hep benim elimde hep benim dilimde mızrap yaptım seni tellere yazdım damarımdaşın sen her an kanımda hep kollarımda ol her an yanımda bir şiirsin artık hep dudağımda şarkı yaptım seni dillere yazdım ben şimdiden seni yollara yazdım unutup kalbinden silersin diye sevdiğime pişman edersin diye beni...
  4. Baha - Canım Sevgilim

Baha - Canım Sevgilim

baha belindeki kemer olayım baha kemer olup saracağım olup saracağım dinle ince belini dinle Beni durduramazsın , ben aşk dolu ırmağım Damarlarından geçip , kalbine akacağım Kemer olup saracağım ince belini Tarak olup çözeceğim saçın telini Kadeh olup öpeceğim dudaklarını Benim bütün derdim sensin canım sevgilim Tanrı birbirimizi , sevmek için yaratmış Aşka yalan diyorsun , aşkı allah...
  5. eski sevgilim..

eski sevgilim..

kızlar bundan 2 sene önce sevgilimle ayrıldık birbirimizi çok yıprattığımızı biliyorduk konuştuk ve bitti. ayrıldıktan 1 sene sonra başka biriyle birlikte oldum ve 1 senedir birlikteyiz. fakat eski sevgilim bir çok mesaj attı. buluşmak yeniden barışmak istiyor. ben artık ona karşı duygusal anlamda bir şey hissetmiyorum. onu incitecek şeyler söylemekte istemiyorum kesinlikle. şuan ki sevgilim...

Sayfayı Paylaş