gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Bahama Adaları

Konu, 'Avrupa Tatil Beldeleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ayak bastığınız andan itibaren doğa sizi içinizden kıskıvrak yakalıyor! Zaten mükemmel otel odasında bile şöyle bir uzanıp dinlenmek istemeden başlıyorsunuz, "Dışarı çıkmalı, çevreyi gezmeli, tekne tutup dolaşmalı, balık tutmalı, kayaların üzerinde yürümeliyim," demeye. [​IMG]

İşte "Amerika'nın tatil kampı." Dünyanın bu en güzel adalar topluluğunu ziyarete gelenlerin çoğu Amerika ve Japonya'dan. Birbirinden güzel ve 'sıcak' sekiz adadan oluşan Hawaii'de çölden yağmur ormanlarına (Amerikalıların bozkıra çöl dediklerini unutmamalı), turkuaz rengi denizden engebeli dağlara doğanın tüm güzellikleri birarada.
    Cindy Crawford, Kate Moss ve Naomi Campbell işte bu yüzden tatil için Bahama Adaları'nı tercih ediyor.Denemeye ne dersiniz?

(En iyi zaman: Aralık-Haziran)

Bahama Adaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  2. Bahama Adaları hakkında bilgi Bahama Adaları Resimleri

Bahama Adaları hakkında bilgi Bahama Adaları Resimleri

bahama adaları hakkında bilgi bahama adaları hangi okyanustadır hakkında bilgi harita bahamalarda yaşam Masmavi deniziyle ünlü cennet Bahama Adalarını yakından tanıyalım arkadaşlarım :tik: Bahamalar (İspanyolca’da bajamar “Sığ Deniz”), tam adı Bahama Milletler Topluluğu , Batı Hint Adalarının kuzey-kuzeydoğu sınırını oluşturan takımadalar ve ülke ABD’nin Florida eyaletinin güneydoğu kıyısı...
  3. Bahama Adaları Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Bahama Adaları Nüfusu 2013 bilgileri istiyorum

Selam arkadaşlar sizden Bahama Adaları Nüfusu 2013 bilgilerini paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden paylaşımınız için tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş