bakalım ne kadar dikkatlisiniz???

gülgüzeli

Yeni Üye
Üye
bakalım ne kadar dikkatlisiniz???
Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kimbilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

Yukarıda gizli olan 20 ülkeyi bulunuz...

Cevap: bakalım ne kadar dikkatlisiniz???

20 tane ülke var bakalım kaç tanesini bulabileceksiniz peru ve sudan doğru canım ama daha 18 tane var kolay gelsin..

Cevap: bakalım ne kadar dikkatlisiniz???

Yi(nepal)tosuz gelmiş, bir de (peru)k takmış. Gelir(kenya)nında bilgisayarını da getirmiş. P(isveç)apaçul bir durumda. Sa(fransa)rısı bir yüzü var. Ka(fas)ının i(çin)de kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç(romanya)zan adam bu mu? Zaman dün(küba)şarılı adamdan geriye ki(şili)ksiz bir v(iran)e b(ırak)mış. Şimdi bir san(almanya)k, tam b(irman)yak. Saçma sa(panama)çlar peşinde koşuyor. (Benin)sanları severim ama insanlar ayağını yor(gana)göre uzat(malı) Davul bile dengi den(gine) çalar. Kimbilir kaç adam böyle (sudan) sebeplerle ziyan oldu."

icon10.gif

Yi(nepal)tosuz gelmiş, bir de (peru)k takmış. Gelir(kenya)nında bilgisayarını da getirmiş. P(isveç)apaçul bir durumda. Sa(fransa)rısı bir yüzü var. Ka(fas)ının i(çin)de kimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç(romanya)zan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye ki(şili)ksiz bir v(iran)e b(ırak)mış. Şimdi bir san(almanya)k, tam b(irman)yak. Saçma sa(panama)çlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yor(gana)göre uzat(malı) Davul bile dengi den(gine) çalar. Kimbilir kaç adam böyle (sudan) sebeplerle ziyan oldu."
son iki taneyi bulamadım çözünce yazıcam kafam yoruldu

Geri