gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bakır Renkli Saçlar İçin Aksesuarlar

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

saç aksesuarları bakır renkli saçlar

Özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki Hürrem Sultan karakterinden sonra son derece moda olan bakır kızıl rengi saçlar için öyle güzel aksesuarlar tasarlanmış ki biz bayıldık. Eğer sizin de saçlarınız bakır rengindeyse ya da bu rengi uygulamayı düşünüyorsanız bu munteşem saç aksesuarları ve renklerin uyumu oldukça ilginizi çekecek. Aynı aksesuardan bulamasanız bile aynı renkte benzer aksesuarlar da kullanabilirsiniz :tik:

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ayy bayıldım yaa cok güzel bi renk

Bakır Renkli Saçlar İçin Aksesuarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelinler için saç aksesuarları

gelinler için saç aksesuarları

gelinliğimizin güzelliğini tamamlayacak olan saç aksesuarları artık çok moda...yeni evlenecek olan melişlerimize bi kaç örnek sunmak istedim...evli olan melişlerimizede geçmişler ola...bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler....:D
  2. Bakır Kızılı Saç Renkleri

Bakır Kızılı Saç Renkleri

saç renkleri bakır kızılı bakır sac rengi kızılı saç rengi renkleri Bana göre kızıl saçın modası hiç bir zaman geçmez...Zaman zaman farklı tonları moda olsada kızıl saç hep gözdedir...Özellikle bakır saç tonları genellikle birçok Hollywood ünlüsünün kullandığı, ülkemizde de az sayılmayacak kadar ilgi çerken bir saç rengidir... Şimdi size birbirinden farklı tonlarda bakır kızılı saç örnekleri...
  3. Bakır Saç Rengi Örnekleri

Bakır Saç Rengi Örnekleri

Bakır saç renkleri örnekleri Bakır saç rengi Bakır saç rengi kimlere yakışır Bu saç rengi özellikle beyaz tenli kadınlarda daha şık duracaktır, Yüzünüzün ve ten renginizin aydınlığını en iyi bu renk ortaya çıkartır. Daha doğrusu şöylede demek daha mantıklı ve doğru olur. Açıkrenk tenli kadınların biraz rkoyu saç uygulaması gerekiyor. Yine açık tenli kadınlarda siyah renk te iyi durabilir....
  4. Gelin Saçı İçin Aksesuarlar 2013

Gelin Saçı İçin Aksesuarlar 2013

Bu konu; Gelin Saçı İçin Aksesuarlar 2013 haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, düğün programınızın en özel detaylarından biri gelin saçınızdır. Çünkü gelinsaçınızla o gece bir faciaya dönüşebileceği gibi gecenin parlayan yıldızı da olabilirsiniz. Düğünlerde artık yeni trend bildiğiniz gibi şık ve değişik gelin saçı aksesuarları. Taçlar ve çiçekler kullanılmaya devam edilse...
  5. Bakır Saç Renkleri 2015

Bakır Saç Renkleri 2015

bakır saç rengi, bakır saç renkleri kataloğu, bakır tonları saç renkleri Bana göre oldukça iddialı bir renk olan bakır, özellikle açık tenli kişilere çok yakıştığını söyleyebilirim. Girdiğiniz her ortam da dikkatleri üzerine çekecek bir olan bakır saç renkleri, farklı tonları ile bayanların tercihi olmaya devam ediyor. Saç bakımınızı düzenli olarak uyguladığınız da bakır saç renkleri her daim...

Sayfayı Paylaş