gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Balaban İçmesi

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

balaban içmesi Balaban içmesi genel bilgilerini sizlerle paylaşıyorum.Balaban içmesi nerdedir?Ve içme suyunun hangi hastalıklara iyi geldiği bilgileri buyrun arkadaşlar. Bulunduğu yer : malatya
    Su sıcaklığı :°C
    Darende İlçesi’ne bağlı Balaban Köyü’ndedir. Malatya-Kayseri karayolu üzerinde bulunur. Kabızlık, şeker hastalığı, astım, böbrek, karaciğer ve safra yolları rahatsızlıklarına iyi gelir. Çamur banyosu, cilt ve romatizma hastalarına şifalıdır.

Balaban İçmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balaban (Bittern) Hakkında Bilgi

Balaban (Bittern) Hakkında Bilgi

Balaban(Bittern)Balaban(Bittern) Hakkında Tanımı Botaurus stellaris – Bittern Büyük, iri yapılı, kalın boyunlu, alaca balıkçıla benzeyen bir sazlık kuşudur.Açık renklidir,açık kahverengi giysisi siyah beneklidir ve boynunun ön tarafı boyunca çizgiler vardır. Kanat üstü daha açık renkli olan kanat örtüleri bantını uçuş sırasında gözler önüne serer. bayağı balaban olarak da...
  2. İbrahim Balaban Hakkında

İbrahim Balaban Hakkında

İbrahim Balaban (1921, Bursa, - *). Ressam, yazar. 1921'de Bursa'nın Seç köyünde dünyaya geldi. Doğduğu köyün 3 yıllık okulunda eğitim gördü. 1937 yılının son günlerinde, henüz 16 yaşındayken hint keneviri yetiştirmek suçundan cezaevine girdi, böylece ilk defa köyünden dışarı çıktı. Cezaevinde kendini avutmak için resim çizmeye başladı. Resimlerini zeytinyağına batırdığı renkli kalemlerle...
  3. Balaban (mey)

Balaban (mey)

balaban enstruman mey nasıl çalınır video mey nasıl çalınır nasil calinir balaban Ağaçtan yapılan, kavala benzeyen gövdeye kamıştan yapılmış parçaya üflenerek çalınır

Sayfayı Paylaş