gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

balık-ikizler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba. burcu balık yükseleni ikizler bir kızım var. 2 yaş sendromuna girdi sanırım. bu burç karakteri ile ilgili bilgi alabilirmiyim nasıl davranmalıyım... 12 mart 2009 saat 12.57 mısır kahire doğumlu. teşekkürler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mayıs 2011
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mayıs 2011
balık-ikizler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iKizLeR

iKizLeR

ikizlerin hangisi büyük olur ikizlerden hangisi büyük olur ikizlerden büyüktür ikizlerde büyüktür ikizlerde kim İkiz Çocuk Büyütmek Memorial Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Ayten Erdoğan ikiz çocuk büyütmekle ilgili önerilerini sizlerle paylaşıyor. İkizler diğer kardeşlerden farksızdır, fiziksel olarak ayrı beden ve beyne sahiptir. Bireyselleşme ebeveynlerin...
  2. Ben Balık Sevgilim İkizler

Ben Balık Sevgilim İkizler

Siz su elementisiniz, İkizler ise hava. Bu ikisinin karışımı canlı bir ilişki yaracaktır ama önce aşkınızı bitirmeyecek bazı konuları halletmeniz gerekiyor. Bu çift Astrolojik olarak klasik anlamda uyumlu sayılmaz. İkizler burcunun canlı sohbetlere, harekete ve değişikliğe ihtiyacı vardır. Evde oturmayı sevmediğinden arkadaşları ile sinemaya, tiyatroya, yeni sergilere ya da internet kafelere...
  3. Ben İkizler Sevgilim Balık

Ben İkizler Sevgilim Balık

İkizler ve Balık birçok yönden zıttır, fakat zıt kutuplar her zaman birbirini çeker. Bu ilişkinin bir çok iniş ve çıkışı olacaktır, sonuç ise size bağlıdır. Balık derinden sever ve bağlanır, siz ise fazla derine inmeden ilişkinizi yaşarsınız. Bu, ruhen ve bedenen sevilmek, hem de anlaşılmak isteyen Balığı tatmin etmeyecektir. Balık hayatının aşkını ararken siz bu olasılığı düşünecek kadar...
  4. Yükselen Burcu İkizler Olan Balık Burcunun Özellikleri...

Yükselen Burcu İkizler Olan Balık Burcunun Özellikleri...

balık burcu, yükseleni ikizler, özellikleri, kişiliği, yapısı, ile ilhili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Yükseleni ikizler olan balık burcu insanları son derece değişken,çok hareketli,biraz huzursuz ve tabi ki kararsız yapıdadır.İki kararsız burç bir araya geldiğinden ortaya ne yapacağını tam olarak bilemeyen ,daldan dala konan bir kişilik çıkar. İkizler çok...

Sayfayı Paylaş