gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Balıkların omurgası varmıdır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım balıkların omurgası varmıdır Yani bir balığın omurgası ile ilgili bilgi varsa minnettar kalacağım teşekkürler hayırlı akşamlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Balıkların omurgası varmıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balık

Balık

Balıkları ırmak ya da denizden çıkarmak ganimetle, Canlı ve taze balık bakire kadınla, suda balık avlamak sevinçli haberle, taze balık avlamak hayır ve fayda, küçük ve çok balık avlamak elden çabuk çıkacak dünyalıkla, ölmüş deniz balığı ham hayallerle taabir edilir. Bulanık suda ve kuyudan balık avlamak üzüntü ve günaha, Su üzerinde çalışan kimsenin yatağında balık görmesi suda boğulmasına,...
  2. balıklar

balıklar

akvaryumda bitki neden canlıdır
  3. Balıkların Omurgası İle İlgili Bilgiler

Balıkların Omurgası İle İlgili Bilgiler

balıkların omurgası, varmıdır, yapısı, iskeleti, nasıldır, ile ilgili bilgiler burada melekler Yine liseden kalma bilgilerimizi tazeleyeceğiz melekler:) Hatırlıyor musunuz,balıkların omurgası var mıdır? :) Evet,balığın omurgası vardır melekler :) Balığın omurgası vücudun dik durmasını sağlamaktan başka, yüzgeçler ile istemli hareket eden kasların bağlanmasını da sağlayarak hareket...
  4. rüyada balık yavrusu görmenin tabiri nedir bilen varmı?

rüyada balık yavrusu görmenin tabiri nedir bilen varmı?

Rüyamda orman gibi bir yerdeyim ve içinde bir sürü balık yavrusu olan bir gölet görüyorum.O kadar çoklar ki, ne anlama gelir acaba ?
  5. Rüyamda balık yakalıyordum tabir edecek olan varmı?

Rüyamda balık yakalıyordum tabir edecek olan varmı?

Bir rüya gördüm ve sizden yorum istiyorum.Rüyamda balık yakalıyordum hem de elimle :S Nasıl tabir edilir acaba ?

Sayfayı Paylaş