gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Balkona Dönüşen Pencere

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yapılarda radikal bir değişim daha! Her yıl tasarım alanında dünya çapında projelerin yarıştığı Reddot Design Award'da ödülü bu yıl tam 51 ülkeden 3203 tasarım arasından Bloomframe adlı balkon tasarımı aldı.

Balkona Dönüşen Pencere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balkon

Balkon

Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüyada balkon...
  2. Tual - Pencere

Tual - Pencere

Ne geceler ne gündüzler gördüm En vazgeçilmez yeminlerden döndüm Görmedim senin gibi sevmedim hiç kimseyi Yapayalnızım şimdi unuttum gülmeyi Ne sevdalar ne ümitler gömdüm Aşkı yalansız duygulardan ördüm Görmedim senin gibi sevmedim hiç kimseyi Yapayalnızım şimdi unuttum gülmeyi Sen vaktinden çok sonra gelen Sevdalı bir yağmur gibisin Çisil çisil gözlerimden Sen çıldırmış şairlerin Titreyen...
  3. sandalete dönüşen ayakkabı modası başladı

sandalete dönüşen ayakkabı modası başladı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Balkon Haline Gelebilen Cam Pencere Çok İlginç Bir Dizayn !

Balkon Haline Gelebilen Cam Pencere Çok İlginç Bir Dizayn !

cam pencere cam balkon Sevgili melekler, ev dekorasyonunda cam balkon tasarımları hepimiz biliyoruz ve çoğumuz beğeniyoruz. Şimdi sizlerle paylaşacağımız ilginç tasarımda ise cam balkon haline gelebilen cam pencere tasarımından bahsedeceğiz. Pencere halinden özel bir sistem kullanılarak balkon haline gelebilen bu tasarım gözünüze hayli korkutucu görünebilir. Sağlamlığı ya da dayanıklılığı...
  5. Ranzaya Dönüşen Kanepe Modelleri

Ranzaya Dönüşen Kanepe Modelleri

ranza modelleri, kanepe modelleri, kanepeli ranza modelleri, ranzalı kanepe modelleri Dar alanlara pratik çözümler getiren ranzaya dönüşan kanepe modelleri, çocuk ve genç odasından, yazlık ve öğrenci evlerine kadar birçok kişiye daha çok yaşam alanı sunarken fonksiyonel özelliği sayesin de rahat kullanımı da özellikel bayanların ilgi ve beğenisini kazanıyor. Farklı bir tarz sergileyen ranzalı...

Sayfayı Paylaş