gebe
  1. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

bana akıl verirmisiniz

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında HURHUR tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler ben afyonluyum evhanıyım evlenmeden önce çalışıyordum evlenince işimi bırakmak zorunda kaldım eve kapanınca haliyle çok kilo aldım 52 kiloyla evlendim 7 yıllık evliyim 6 yaşında bir oğlum var ben şuan115kiloyum kilo veremiyorum tiroitbezleri dediler hormon bozukluğu dediler hepsinede baktırdım ilaç kullanmaktan midem mahvoldu ve işin açıkçası artık kullanmıyorum ilaçlarıda sinirlenince kendimi buzdolabının önünde buluyorum eşimin çok fazla desteğini gördüm körleyemem spor salonlarına yazdırdı hep destekçimdi ama olmuyo veremiyorum şuana kadar çaresiz oldumu anlamamıştım ama oğlum kardeş istiyor eşim çocuk neyapıcam çok fazlada düşüğüm var kilodan dolayı durmuyor buda beni çok üzüyor aklıma kelepçe gelior yağ aldırayım diyorum ne yapayım neolur bana yardım edin:shootout:

2. balböceğim

balböceğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun canım kilo problemi gerçekten çok zor bende okul çağlarımda kilolu biriydim gerçekten çok zor en çokta çevredeki insanların verdiği tepkiler ayy nekadar kilolusun maşallah ne yiyiyosun gibi gerçekten psikolojik olarak insanı etkiliyolar ama ben diyet yaparak verdim çok şükür sana tavsiyem şudur ki doğal yollardan dene onlardan vazgeçme hem senin için hem organların için bi diyetisyene falan danış çünkü kepçe vb.insana zarar verebiliyo ve en önemlisi ilk olarak kilo vermen gerektiğine kendine ilke edin canım Allah yardımcın olsun dilerim herşey gönlünce olur inşallah tez vakitte bi oğluna kardeş gelir

3. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım seni çok iyi anlıyorum bende aynı sorunu yaşıyorum hipotroidim var. bende kilo almaya başladım.sana tavsiyem üç beyazdan uzak dur ve lifli gıdaları ye,sporu yinede bırakma devam et bence canım. ben lahana çorbası diyeti uyguladım epey kilo verdim istersen sende dene, netten tarifini bulup araştırabilirsin ben öyle bulmuştum.moralini bozma meleğim.

4. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür
    ederim inşallah kendimi frenleyebilirim:d040:

5. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ablacım bişiler içeiçe mahvoldum ama lahana yı herkesten duyuyorum enkısa zamanda deneyeceğim teşekkür ederim sizede

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bence kulaktan dolma sözlerle hareket edip kendine zarar verme ve iyi bi diyetisyene başvur.işinin hakkını verenler var

7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Yapacagin en akillica sey bir diyetisyene gitmek,inanki kilo vereceksin,bu tur seyler tek basina olmuyor,spor vs tek basina yetersiz,aslinda 120 kilo olan birisinin 80 kilo olmasi cok kolay oysa 60 kilo olan birinin 50 kiloya dusmesi daha zor,bunu diyertisyenler soyluyor,sorunun dengeli beslenme ile son bulacak,ihmal etme canim,iyi bir diyetisyen arastir,simdiden gecmis olsun.

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bir de en onemlisi,dogal olmayan her turlu yiyecegi,icecigi,hayatindan cikar,hazir gidalar ile vedalas,hazir meyve sulari yerine kendin meyve suyu yap,bol bol su ic, hazir kofte harclari vs hazir ne kadar aklina gelen sey varsa hepsini topluca hayatindan cikarmak ile ise basla,yediden sonra bir sey yememeye calis,cok acikirsan meyve ye,corba ic yalinz hazir corba degil,mumkun oldugu kadar kendin yap,sekerli,tuzlu yememeye calis,ekmegi de birden bire hayatindan cikarma,benden bu kadar gerisi uzmanina kalmis canim.

9. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize çok teşekkür ederim en kısa zamanda bir diyetisyene gideceğim afyondada pek işn eli insanlar yok ama sözünüzü dinlicem tekrar teşekkürler

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    En iyisi bu canim,tanidigim cok kisi bu yolla kilo verdi,hatta yaklasik 3 -4 ay gormedigim bir akrabamizi gorunce cok sasirdim cok degismisti,yani kilo vermisti.

11. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla baya jkilo almişiniz biran once zayiflamaniz dilegiyle

12. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ilk önce bizimle paylaştığın için teşekkürler tatlım ..benim düşüncem bence herkesin yapısı bir değil..bazı bitkiler kimine fayda ediyor kimine zarar veriyor...senin için en güzeli ve faydalı olanı diyetisyene gitmek..en azından vücudundaki yağ oranına ve değerlerine göre sana diyet listesi verir..ona göre yemek düzenini ayarlar ver uygularsın..inşalalh en kısa zamanda hedef ettiğin kiloya ulaşırsın ve çocuğuna bir kardeş verirsin...sevgiyle kal tatlım :)

13. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah teşekkür ederim benim temennim de bu tekrar tahliller olup ona göre diyetisyene gideceğim bu cumaya randevumvar:(((((

bana akıl verirmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıl verin bana nolur

akıl verin bana nolur

arkadaşlar öncelikle şimdi eşim güvenlik işine geri döndü ilk evlndiğimizdede güvenlikti ama yanımda kayınvalidem vardı geceleri korkmuyodum ama şimdi kimse yok burda tek basımayım eşimde gece güvenliğinde hastanede çalısıyo ne yapıcam geceleri oğlumla ikimiz kalıyoruz sabahı sabah ediyorum bana bi akıl verin lütfennn :(
  2. Bana da akıl fikir lütfen:((

Bana da akıl fikir lütfen:((

Arkadaşlar ben birilerinin ısrarıyla biriyle tanıştım, bir kere kahve içtik Açıkcası ondan etkilendim. Sonra ayrılırken bir dahaki kahve senden olsun dedi. Ben de tamam dedim. Birkaç gün sonra arayıp kahve içmeye davet ettim. İşim var başka zaman olsa olur mu yazmış. Ben de çok bozuldum ve cevap yazmadım. Yapışkan kız konumuna düşmemek için yeniden davet edemiyorum. Eğer o görüşmek isteseydi...
  3. Arkdaşlar bana fikir verirmisiniz??

Arkdaşlar bana fikir verirmisiniz??

merhaba arkşlar,22 yaşındayım.göğüslerim sarkık duruyor.moralim çok bozuk..sizce bir ürün ya da bir yolu var mı bundan kurtulmak için??lütfenn yardım edin
  4. bana akıl versn biriiiii

bana akıl versn biriiiii

mrblar ben 5 6 aydır korunmuyorm hep bi sorun yaşadım ve negatif çıktı bu ay sanki içimde bi his var tuttu diye ama adetime zaten 9 gün var dahaya çok yanii 15 gün önce kadın hastalıkları doktoruna gitmiştim bi simir testi yaptırmıştı o testin sonucunu aldım bugün yara varmış zehirliyse halim fena...ayın 10a yani cuma gününe randev u verdi parça aldırcm bunu mutlaka yapmamı söyledi eşim bana...
  5. biri bana bi akıl versin

biri bana bi akıl versin

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...

Sayfayı Paylaş