gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bana kimler yardım edecek peki??

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim eşimle kendi evimizi tadilat yaptırmak istiyoruz.Evimizi görümceme kiraya verdik fakat lavabonun suyu açık kalınca mutfak dolabının aşşağı kısmı hep şişmiş.Şimdi görümcem taşınıyor ordan ve evimize biz geçicez Allah'ın izniyle.Bizde girmeden tadilat yaptırmak istiyoruz.İlk ve acil olarak mutfak var.Ankastre düşünüyoruz fakat içime sinen birşey bulamadım:DAcaba mutfağı ankastre olan varmı aranızda.Bana ne önerebilirsiniz yada resim varsa resimde olur.Çekin çekin koyun bana fikir vermiş olursunuz.:uhu:LÜTFENNNNN:uhu: :deli:

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Benim mutfagim ankastre ve cok kullanilisli,ben siemens almistim beyaz esyalarini,firin ve ocak mecburen elektirikli oldu fakat cok memnunum elektirikli olmasindan,yeni urun alirken A klas veye A arti olmasina dikkat et.Fotograf yukleyemiyorum malesef.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım benim kiler hep arçelik A klas hepsi.Hepsinin rengide gri:Dgri renk eşyalarıma ancak ankastre yakışır.Sağol canım yaa..Peki ücretini sorsam:Dyazarmısın canım??

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ben yurt disindayim canim,firini ve ocagi buradan indirimde 600 euro ya almistim,sansim vardi ben alirken hepsinde indirim vardi,buzdolabi 700,bulasik makinasi 550 olmali.Turkiye de ne kadardir bilemiyorum.Alirsan ocagi uzeri cam olanlardan al,kullanimi ve temizligi daha rahat sadece bir kremi ve spatulasi ile temizliyorsun.Benim pc de bir sorun var sanirim foto yukleyemiyorum.

Bana kimler yardım edecek peki?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarin Cumhurİyetİ İlÂn EdeceĞİz

Yarin Cumhurİyetİ İlÂn EdeceĞİz

YARIN CUMHURİYETİ İLÂN EDECEĞİZ Seçim yeni yapılmış, meclis yeni kurulmuş, sonuç Mustafa Kemal'in beklentisine en yakın biçimde alınmıştı. 26 Ekim 1923 akşamı Gazi, kabineyi Çankaya Köşki'nde toplantıya çağırdı. Bu toplantıda başvekil Fethi Okyar'ın istifası karara bağlandı. Ertesi sabah haber, gazete manşetlerinde yer alacaktı. 28 Ekim gecesi, Çankaya'daki akşam yemeğine Latife Hanım da...
  2. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  3. MEÇHUL'e yardım edecek var mı??

MEÇHUL'e yardım edecek var mı??

Meleklerim,başlığı görünce eminim hemen telaşa kapıldınız ama kapılmayın no panik:D:D:D Benim yardım istediğim konu;ben cennet papağanı aldım ve hakkında netten araştırma yaptım ama pek işime yarar birşey bulamadım.Eğer cennet papağını besleyen yada beslemiş olanınız varsa lütfen bana hakkında bilgi versin.İlkez bir kuşum oluyor hemide papağan :DÇok acemiyim:DYardım lütfen:utan:
  4. van'a nasıl yardım edeceğiz

van'a nasıl yardım edeceğiz

Vrakadaşlarım vanda bulunan depremzedelerin allah yar ve yardımcısı olsun... Çok acı bir olay, Şimdi benim sizlere sormak istediğim Van'da bulunan depremzedelere parasal anlamda nasıl yardım edeceğiz. Oluşturulmuş bir hesap numarası vs var mı ? Nereye para yatıracağız ?
  5. hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim yardım edin bana

hamilemiyim merhabalar..ben en son ocak 27 de adet oldum ve bu ay hamile kalabilmek için günleri takip ettim..merak ettiğim şu an miğdemde ekşime var sağ kasığımda bir batma hafif bulantı var.25 günde bir adet oluyorum ocak 15 te kantahlili yaptırdım değer0,100 çıktı yani negatif acaba çıkmama ihtimali olabilirmi .şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş