gebe
  1. ilaydasoylu

ilaydasoylu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

~~~~~bana söz ver aşkım~~~~~~

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında ilaydasoylu tarafından paylaşıldı.

~~~~~bana söz ver aşkım~~~~~~ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk ver sen bana kimsesizlikten ..

aşk ver sen bana kimsesizlikten ..

Unutmam sevdiğim verdiğin sözleri,unutamam Ben sana yaşanmamış yıllardan hasretim, Böyle kolay rüzgarlarda savuramam, Bilmezsin belki sen, İçimden sana büyür bir çocuk tebessümü gibi yüreğim, Kaç gecedir seni düşünür, Senden çoğalır bana aşk bırakan özlemlerim, Ve gözlerim sevdiğim, Hiçbir mevsimde hiçbir şekilde vazgeçemediğim, Sensin aşk bildiğim,herşeyim, Düşler kur yalnızlığından...
  2. Sana söz verdim aşkım

Sana söz verdim aşkım

Bu satırlar da benim hislerimi baya iyi anlatıyo.. Zaten bu köşeye hissederek okumadığım şeyleri koymuyorum.... Ama bu parça acaip güzel bence ya Yağmur yağıyor. Bilirsin ben yağmuru çok severim. Seni sevdiğim gibi çok. Ama yağmur içinde sen olunca oluyor. Sen hayallerimi duygularımı dünyamı oluşturunca bu yağmurun şu iki gözümün bir anlamı kalıyor. Yoksa dünya dönüyormuş ben...
  3. Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri

Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözleri Arkadaşlar Can Bonomo Bana Bir Saz Verin Sözlerini bilenleri buraya bekliyorum yazsınlar sözleri
  4. bana ingilizce aşk sözleri yazabilirmisiniz lütfen

bana ingilizce aşk sözleri yazabilirmisiniz lütfen

Arkadaşlar, kızlar malumunuz güzel sözlerden çok hoşlanıyorlar ama biz de çekiniyoruz tab, yüzüne yüzüne söyleyemiyoruz :) Şöyle ingilizce olsun hemen anlamasın, ingilizce aşk sözleriniz var mı ?

Sayfayı Paylaş