gebe
?

hamilemiyim yardim edin lutfenn

1. evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hayir

100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. tans37

tans37 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bana yardjm edin lutfen

Konu, 'Kadınlar' kısmında tans37 tarafından paylaşıldı.

Selamlar. hemen ozet geciyorum . Aktif bi cinsel hayatim var evli degilim yasim 24 . Erkek arkadasimla iliski yasadim hamilelik riski tasiyacak bi durum olmadi mayisin sinunda ikiski yasadjk normalde adetim ayin 6 si ( bir iki gun once yada sonrada olabikiyor ) nisanin 6 snda kahverengi bi akinti geldigini frkettm . Adet gibi degildi . Ama yaklasik uc yada dort gun bu akintu geldi . Onun disinda yine nisan ayi icinde ayin 25 inde adet akintm oldu . Ama kanamam nirmalde uc dort gun surerken iki gun surdu ilk gun cok akintim oldu. Ve gebelik testi de yaptim iki kez negatif cikti . Sizce sorun ne olabilir bilen biri varsa yardm ci olsn lutfen

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Ara kanamaların nedeni muayene olmadan anlaşılmaz .Jinekoloğa görünüp muayene olmanızı öneririm.

3. miskamsgims

miskamsgims Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Büyük ihtimal hamile değilsin fakat doktora görünmekte fayda var.

4. cansu_27

cansu_27 Forum Okuru

Hamile değilsin. Ama doktora akıntıyla ilgili gitmen gerekiyor çikolata kisti olduğu zaman çünkü o kist kahverengi bir şey, patlamışsa akıntı yoluyla kendini dışarı vurur. Mutlaka görün canım, hormonlarınla ilgili bir konu bile olabiliiirr aman dikkat

bana yardjm edin lutfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaslar yardım edın lutfen...

Arkadaslar yardım edın lutfen...

Merhaba arkadaslar yardimlariniz icin onceden tesekkur ederim. Ben duzensiz adet olurum adet her zaman gecikir simdi yine gecikdi nerdeyse 40 gun olacak. Yuzumu vucudumu sivilceler basdi. 2yillik evliyim ama hicbi zaman hamile kalmadim yardim edin lutfen bekliyorum.
  2. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  3. Hamilemiyim lutfen yardım edın

Hamilemiyim lutfen yardım edın

merhabalar sevgılımle surtunme yoluyla bırlıkte olduk normalde 12 sınde regl olmam lazımdı ama 5 gun gecıktı(normalde 27 gunde oluyordum ılkdefa boyle oldu ). ama belırtılerının hıc bırını yasamıyorum sık sık wc ıhtıyacım olmuyor goguslerde bı degısıklık yok ama korkuyorum sızce hamılemıyım
  4. bana yardimci olurmusunuz lutfen :(

bana yardimci olurmusunuz lutfen :(

Ben 7aylik evliyim.5aydir da bebek istiyoruz ilk olarak hastanede kan testi ultrason vb testleri yaptirdim herhangi bir problem cikmadi. Iki ay bi iki gun adetim gecikti. Ama bu ay 14unde olmam.gerekiyordu olmadi dun kan verdim ama kan testi 0.1 cikti. Kesinlikle yok demek mi.:( Su an adetde olmadim hic bir belirtiside yok.
  5. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.

Sayfayı Paylaş