gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

barbi oyunu

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

barbi bebeğimin topu barbioyunları barbi bebeğimin topu şöylede yuvarlak
    ninni ninni söyler
    beşiğide var
    saklanbaç oynarken
    işaret ederken
    yağmur yağarken
    şemsiyesi var
    küçük askerlerin parmakları var
    büyük askerlerin tüfekleri var
    bammm
    laylara lay lay laylaralaylay

barbi oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barbi bebek ve CHP- can dundar

Barbi bebek ve CHP- can dundar

Barbileri bilirsiniz. Yaklaşık 30 santim boyundaki bir plastik bebek, yüzündeki yapay gülümsemeyle yeryüzünün dört bir yanında nice küçük kızın çocuk*luğunu paylaşmıştır. Dünyaya dağılmış 10 milyonlar*ca Barbi, yüzmilyonlarca giysisiyle kimbilir kaç mil*yon genç kızın ergenliğinde iz bırakmıştır. Alvin Toffler, 1970'lerde yazdığı "Şok" adlı kita*bında Barbi bebeklerle ilgili şok...
  2. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  3. Oy

Oy

Rüyada oy pusulası görmek, iki şıktan birisinin tercih edilmesi gerektiğine işarettir. Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada herhangi bir seçim için bir sandir rey pusulasi attigini görmek ailesi tarafindan kendisinden istenen bir seyi yerine getirmege çalisacagina, çocuklarinin isteklerini yapmaya gayret edecegine...
  4. Barbie tatilde barbi tatilde oyunu

Barbie tatilde barbi tatilde oyunu

barbie hikayeleri oku barbi tatilde tatile git oyunu barbie bakım oyunları hikayesi oku http://www.oyuncinim.com/veri/barbitatilde.swf
  5. Artık Oynamadığınız Barbi Bebeklerinizden Takı Kutusu Yapmaya Hazır mısınız?

Artık Oynamadığınız Barbi Bebeklerinizden Takı Kutusu Yapmaya Hazır mısınız?

Barbi Bebekten Takı Kutusu Yapımı Barbi Bebek Takı Kutusu Bu kadarda olmaz artık nerden aklınıza geliyor bunlar demek geliyor ....Barbi bebekten de takı kutusu mu olurmuş yahuuuu...İşte bi güzel olurmuş..Hemde çok şık ben bayıldım doğrusu...Keşke diyorum eski barbi bebeklerimi atmasaydım...:( İşte sizlere barbi bebek makyajını da burada paylaşmıştık....

Sayfayı Paylaş