gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Barış Manço Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

barış manço çocukluk resimleri barış mançonun çocukluk resimleri [​IMG]

SENİ UNUTMAYACAĞIZ BARIŞ ABİ.... :cry:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Barış Manço Resimleri
    severdim ben barış mançoyu hele şarkılarını görünce hala aramızda olmadığına üzülüyorum
    emeğine sağlık canım

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Barış Manço Resimleri

ay canim benim cok severim sarkilarini sesini
    Allah rahmet eylesin Allah taksiratini af etsin

Barış Manço Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barış Manço Çocuk Şarkıları Vol. 1 2007

Barış Manço Çocuk Şarkıları Vol. 1 2007

çocuk şarkıları notaları çocuk şarkıları ve notaları barış manço bugün bayram bugün bayram şarkısının Barış Manço Çocuk Şarkıları Vol. 1 2007 SANATÇI ADI : Barış Manço ALBÜM ADI : Çocuk Şarkıları Vol.1 YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Barış Manço - Müsaadenizle Çocuklar 02- Barış Manço - Sarı Çizmeli Mehmet Ağa 03- Barış Manço - Ayı 04- Barış Manço - Ali Yazar Veli...
  2. Barış Manço-Gülbebeğim

Barış Manço-Gülbebeğim

Sen cennete uçtun ama Kokun sinmis yatagima odama Derin derin soluyorum seni Içime hapsediyorum seni Alisamadim bir türlü yokluguna gül bebegim Sensiz yasamak ne kadar zor Ayrilik acisini gel bana sor Nasil kiydin kendine gül bebegim Geceler çok geceler sessiz Nasil yasarim simdi ben sensiz Hani bana verdigin o sözler Hani o gülen masum gözler Alisamadim bir türlü yokluguna gül bebegim Sensiz...
  3. Barış Manço seni unutmadık.. Unutmayacağız

Barış Manço seni unutmadık.. Unutmayacağız

Dünden beri iki kolda ölüm haberleri bir yanda Defne Joy Foster diğer yanda Barış Manço .. ölümünün üstünden o kadar zaman geçmesine karşın hala kalplerdeolan bir üstat o ..fakat; Sabahtan beri pek çok haber sitesi gezdim sadece bir kaçı Barış Manço'yu unutmadı. Forumda araştırdım bulamadım bari bizde unutmayalım. 1999 yılında, 31 Ocak'ı 1 Şubat'a bağlayan gece, geçirdiği kalp krizi...
  4. Google Barış Manço 'muzu Unutmadı !

Google Barış Manço 'muzu Unutmadı !

Bu konu; google barış manço doodle hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, google amca bu gün 7 'den 70 'e hepimizin gönlünde yer eden, ülkemizi yurtdışında en başarılı şekilde temsil eden devlet sanatçımız Barış Manço 'muzun doğumgününü unutmadı ve bugünün google doodle 'ı Barış Manço oldu. Barış abimizi rahmetle anıyoruz. İşte haberin detayları... Merhum Barış Manço’yu...
  5. Barış Manço Öleli 15 Yıl Oluyor...

Barış Manço Öleli 15 Yıl Oluyor...

barış manço, barış manço haberleri, barış mançonun ölümü Sevgili melekler, aramızdan ayrılalı tam 15 yıl olan büyük sanatçı Barış Manço, 2 Şubat günü çeşitli etkinliklerle anılacak. 7'den 77'ye tüm halkın beğenisini toplamış, Devlet Sanatçısı ünvanlı Manço için bu yıl da ailesi ve sevenlerinin katılımıyla etkinlikler düzenlendi. Bunlardan ilki Barış Manço Vapur Etkinliği... 2...

Sayfayı Paylaş