gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Barış Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Barış Sözleri arıyorum şöyle yeni ve gerçekten de barışı anlatan Barış Sözleri olursa çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Barış Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barış Akarsu şarkı sözleri

Barış Akarsu şarkı sözleri

Adını Çıkar Deliye - Barış Akarsu en karanlık köşelere girerim girerim sen giremezsin kafam kızar sokaklarda söverim söverim sen sövemezsin sarhoş olup kapılarda düşerim düşerim sen düşemezsin dünyayı dar ederlerde gülerim gülerim sen gülemezsin aklını kullan adını çıkar deliye hergün bayram eğlenmek kalır geriye aşık olur duvarlara yazarım yazarım sen yazamazsın geceleri mezarlrı kazarım...
  2. Bulutsuzluk Özlemi kimse barıştan söz etmiyor.

Bulutsuzluk Özlemi kimse barıştan söz etmiyor.

kimse barıştan söz etmiyor. kimse barıştan söz etmiyor. kimse barıştan söz etmiyor. kimse barıştan söz etmiyor. yıldız savaşları, mx, pershing, cruise. güney pasifikte denemeler ve daha neler neler... kimse barıştan söz etmiyor. kimse barıştan söz etmiyor. kimse barıştan söz etmiyor. kimse barıştan söz etmiyor.
  3. Oses Türkiye Barış Erkmen'den Stand By Me Şarkısı Sözleri

Oses Türkiye Barış Erkmen'den Stand By Me Şarkısı Sözleri

O Ses Türkiye Van Özel Barış Ekmen'in söylediği şarkı Barış Ekmen Stand By Me şarkı sözü o ses Türkiye Ekranların ilgiyle izlenen yarışmalarından Oses Türkiye'nin finalistlerinden Barış Erkmen'in söylediği Stand be mer şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :) Bu mükemmel parça bir Ben E. King klasiği :tik: When the night has come And the land is dark And the moon is the only light...
  4. En Güzel Barış Sözleri

En Güzel Barış Sözleri

Barış Sözleri kısa En Güzel Barış Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dargınları düşündük ve küsleri barıştıracak oaln en güzel barış sözlerini sizlerle ve bizden barış sözleri paylaşmamızı rica eden misafirlerimiz ile paylaşıyoruz :) Seviyorum Seni Seni Seviyorum Seviyorum Barışı barışları Seninle Seviyorum. 1 Dua Ediyorum Adı Barış bir insanı Seviyorum Adı Duygusuz Bir...
  5. Yurtta Barış Dünyada Barış Sözünün Kısaca Anlamı

Yurtta Barış Dünyada Barış Sözünün Kısaca Anlamı

yurtta barış dünyada barış ne demek yurtta barış dünyada barış anlamı Sevgili melekler, bu yazımızda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün söylediği sözler içinde ayrı bir yeri olan Yurtta Barış Dünyada Barış sözünün anlamı ile ilgili kısa bir açıklama yapacağız sizlere.. :) Dünyanın saygıyla andıgı nice milletlere ilham kaynagı olan Mustafa Kemal Atatürk`ün çok güzel bir sözüdür `yurtta...

Sayfayı Paylaş