gebe
  1. Tluğ esin berk.

Tluğ esin berk. Forum Okuru

BARTHOLİN KİSTİ NEDİR ? Vajina dudağında ceviz büyüklüğünde şişlik var beyza hanım bakar mısınız

Konu, 'Kadınlar' kısmında Tluğ esin berk. tarafından paylaşıldı.

BEYZA HANIM KOLAY GELSİN.BENİM BİR SORUM VAR VAJİNA DUDAĞIMDAN BİRİ CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE ŞİŞ.AŞIRI AĞRIYOR VE KOKU VAR SABAH AĞRIYLA UYANDIM BU NEDİR ACABA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,teşekkür ederim.Öncelikle belirtmeliyimki olasılıklı yanıt vermek yanıltıcı olur.Hekime görünüp muayene olmanız gerekiyor.Bahsettiğiniz şişlik bartholin kistine benziyor.Bakterilerin sebep olduğu bir enfeksiyondur.Lütfen ciddiye alın ve hekime görünün..Sağlıklı günler diliyorum.
    BARTHOLİN KİSTİ NEDİR detaylar için linke tıklayın..

3. Tluğ esin berk

Tluğ esin berk Forum Okuru

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim.Sağlıklı günler diliyorum..

BARTHOLİN KİSTİ NEDİR ? Vajina dudağında ceviz büyüklüğünde şişlik var beyza hanım bakar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bartholin kisti yada absesi

Bartholin kisti yada absesi

balthorin bezleri döl yolu girişinin her iki yanında sağlı sollu yer almış organlardır. Bu bezler ince bir kanal aracılığı ile döl yolu girişine açılırlar. Mukus salgılarlar. Esas amaçları penisin döl yoluna girişini kolaylaştırmak ve döl yolu girişinin ıslanmasını sağlamak olan sümüksü kıvamda kaygan şeffaf bir sıvı salgılamaktır. Cinsel uyarı ile bu sıvı artar. Salgı yapan bu bez bir kese...
  2. Bartholin Kisti Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir?

Bartholin Kisti Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir?

bu konu bartholin kisti nedenlerine ve tedavi bilgilerine yer vermektedir. Kadın hastalıklarından biri olan bartholin kisti hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için bartholin kisti nedenleri ile birlikte tedavi bilgilerini paylaşıyoruz. Kadınlarda husule gelen bir sağlık sorunu olan bartholin kisti, vajina girişinde çift taraflı olarak bulunan bartholin bezi...
  3. Göbeğimde şişlik var nedeni nedir?

Göbeğimde şişlik var nedeni nedir?

göbekte şişlik neden olur,göbekteki şişlik fıtık habercisimi,göbek fıtığı nedir,göbek fıtığı belirtileri,göbek fıtığı tedavisi,göbek fıtığı hakkında bilgiler Fıtık; karın bölgesindeki organların karın içini saran zarın oluşturduğu bir kese içerisinde, destek dokuların zayıf veya yırtık bir bölgesinden dışarı doğru çıkmasıdır. Karın duvarında çeşitli bölgelerde fıtık oluşabilmektedir....
  4. Bartholin kisti neden olur?

Bartholin kisti neden olur?

bartholin kisti nedir,bartholin kisti belirtileri,bartholin kisti nedenleri,bartholin kisti tedavisi hakkında bilgiler Bartholin bezi vajina girişinin her iki yanında sağlı sollu yer alan bezelye büyüklüğünde bir çift salgı bezidir. Vajina girişinde saat 4 ve 8 hizasındadırlar. Bartholin bezleri yaklaşık 2 santimetre uzunluğundaki ince bir kanal aracılığı ile kızlık zarının hemen önüne...
  5. vajina dudaklarında şişlik yaşayanlar

vajina dudaklarında şişlik yaşayanlar

selam utanarak soruyorum ama vajina dudaklarında şişlik yaşayan varmı varsa nedeni nedir biliyormusunuz bendede son zamanlarda böyle bir sorun başladı özel hayatımada olumsuz etki ediyor benim gibi bu sorunu yaşayan varsa paylaşabilirmi acaba

Sayfayı Paylaş