gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Baş parmak için çok şık yüzük modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu konu;yüzük modelleri,baş parmak yüzük modelleri hakkında bilgi vermektedir.
    Yüzük ellerimizin vaz geçilmez aksesuarıdır.Parmaklarımızı daha zarif ve çekici kılar.Son yıllarda baş parmak yüzükleri oldukça popüler.Bende baş parmak yüzüklerini zevkle takıyorum.Geçen Yıl baş parmak yüzük modellerinde sıralı, taşlı yüzükler ve yusufçuklu tasarımlar modaydı.Bu yıl ise en çok tutulan yüzük tasarımı ise nazar boncuklu modeller .Baş parmağına yüzük takmayı sevenler için,harika tasarlanmış yüzük modellerini bir araya getirdik.İşte bir birinden şık bir birinden güzel baş parmak yüzük modelleri

Baş parmak için çok şık yüzük modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok hoş ve şık yüzükler

Çok hoş ve şık yüzükler

Bayanların vazgeçilmez aksesuar modeli yüzük tasarımları arasından en şık yüzükleri paylaşıyoruz.
  2. Çok şık ışıl ışıl yüzükler

Çok şık ışıl ışıl yüzükler

Hepside harika modeller göz kamaştırıyor özellikle özel gün ve gecelerde şık bir aksesuar olarak kullanılabilir:tik:
  3. Çok şık eşarp yüzüğü modelleri

Çok şık eşarp yüzüğü modelleri

eşarp yüzüğü modelleri tesettür şıklığı hakkında bilgi ve öneriler burada arkadaşlar. Portal moda bölümümüzde de belirttiğimiz gibi tesettür şıklığı konusunda apayrı bir şıklık yaratacak olan eşarp yüzüğü modellerinin devamını bu sayfamızda görücüye çıkartıyoruz arkadaşlarım. Yeni eşarp modelleri ile bu yüzükleri tamamlayın ve şık görünmek için ufacık bir detayla etrafınızda ki tüm bakışları...
  4. Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

2012 Altın Kaplama Takı Tasarımları 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri Ben de bu yıl altın kaplama takı modelleri trendlerine merak sardım ve kendime internette ki bir alışveriş sitesinden altın kaplama kelepçe bilezik aldım. Bu sayfamız da ise benim gibi altın kaplama takı sevenleri düşündüm ve sizler ile bir birinden şık 2012 altın kaplama bilezik modelleri ve kolye sevenler için...
  5. Çok şık yatak başı

Çok şık yatak başı

Baza başlığı modelelri Ferforje yatak başları Bu sene oldukça moda olan ferforje yatak başlıklarına güzel bir örnek ile karşınıdayız. Bu yatak başı çok zarif çok da şık bir görünüme sahip. Kullanılan renkte çok hoş uyum yakalamış.

Sayfayı Paylaş