gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Basİt Fular Ve Şal YapiliŞi

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şal örnekleri ve yapılışları şal yapılışı şalların yapılışı fular örnekleri ve yapılışları kolay
    BASİT FULAR VE ŞAL YAPILIŞI
    Tiftik yünle yaklaşık 40 ilmekle başlanır. Daha kalın bir iple dilediğiniz genişliğe göre 24-30 arası ilmekle başlanabilir. İstenilen genişliğe bağlı tabi.Gevşek ve dökümlü durması için 7 numara şiş kullandım. İlk iki sırayı normal lastik ördüm. Diğer sıralarda her iki kenarda 2 ilmek lastik örmeye devam ederken ortada kalan ilmekleri bir arttırıp bir kestim. Dilediğiniz uzunlukta yapabilirsiniz yalnız bitirmeden önce yine 2 sıra normal lastik örmeyi unutmayın. Dikdörtgen şallarda da çok hoş oluyor. Özellikle de simli ya da pullu bir ipi kullanacağınız iple
    karıştırdığınızda......

Basİt Fular Ve Şal YapiliŞi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yapımı basit ve şık görünen KALEM ŞAL örneği

yapımı basit ve şık görünen KALEM ŞAL örneği

basit şal modelleri basit şal örnekleri yapımı kalem modeli kalemle yapımı KALEM ŞAL Malzemeler: 100 gr ip 0 numara tığ 1, sıra: Başlarken 10 tane zincir çekilip son ilmek kaleme takılır. Alttaki zincirden 1 ilmek çıkarılıp tekrar kaleme takılır. Sonra bu şekilde 5 ilmek kaleme geçirilmiş olur. Tekrar 10 tane zincir çekilip aynı işlem uygulanır. Bu şekilde 20 tane çiçek yapılmış olur. 2,...
  2. Şal ve fular modelleri 2009

Şal ve fular modelleri 2009

fular örnekleri şal modelleri 2009 2009 fular modelleri şal ve ve modeli Sizler bir sürü şal be fular getirdim hepsi sizin; seç, beğen, al :D:Drenk renk çeşit çeşit bir sürü şal ve fular sizlerle
  3. Şeker pembesi fular,şal ve puşi

Şeker pembesi fular,şal ve puşi

örgü puşi modelleri 2009 yılı fular,şal ve özelliklede puşinin ternd olduğu bir yıl oldu.Hemen hemen herkeste var.Genç yaşlı herkes kullanıyor.Çok güzel şeker pembesi renklerinde şallar,fularlar ve puşiler sizlerle.
  4. Şal ve Fular Severlere M & D Accessorıes

Şal ve Fular Severlere M & D Accessorıes

2012 şal modelleri örnekleri şal nasıl bağlanır fularlar fular modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler 2012 M&D şal ve fular modellerini sizlerle buluşturuyoruz melekler. eminimki siz de beğeneceksiniz şayet benim gibi şal seviyorsanız :D:D İsterseniz yazlık elbiseleriniz ile kullanın ister Kışlık Elbiseleriniz ile kombin yaratın :D:D işte bir kaç Şal ve fular...

Sayfayı Paylaş