gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Başka Efe'ler Ölmesin İmza Kampanyası!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

efe boz imza kampanyası Arkadaşlar şimdiki sizlere bahsedeceğim olayı sanırım hepiniz duymuşsunuzdur.Bundan 7 ay önce İstanbul Maltepe Dumlupınar ilköğretim Okulu ana sınıfında okuyan Efe boz tuvalete gitme için öğretmeninden izin istedi ve 6 yaşındaki minik Efe ne yazıkki lavabonun devrilmesi üzerine can verdi...
    Bende bir anneyim aman tırnağına zarar gelmesin diye gözlerinin içine baka baka ve neyliklerle büyüttüğümüz yavrularımızın canı bu kadar ucuz olmamalı şu an gerçekten çok hassas ve duygusalım.Annesi Nurdan Boz aylardır sesini ve acısını duyurmak adına mücadele veriyor.Az önce Müge Anlı'nın programında seyrettiğim acılı annenin bizlerden ufacık belkide sonucu çok büyük ricası var.Oda "Başka Efe'ler Ölmesin"imza kampanyasına katılarak acılı aileye destek olmamızı istiyor.

Anne olun yada olmayın inanın bu acıya gerçekten hiç kimsenin kayıtsız kalmayacağını ve Melekler Mekanının adına layık olarak herkesin bu imza kampanyasına katılacağını umut ediyorum.

Hadi bakalım melekler iş başına kısacık bir zamanını feda ederek ve gerçek mail adresinizi vererek bu imza kampanyasına katılalım ben az önce kampanyaya iştirak ettim şimdi sıra sizde..

Allah acılı Aileye sabır versin ve kimseye evlat acısı göstermesin...(Amin)

Aşağıdaki linke tıklayarak imza kampanyasına katılabilirsiniz!!!

BAŞKA EFE'LER ÖLMESİN İMZA KAMPANYASI

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Duyarlı olmak lazım ilgili kampanyaya katılıyorum.

3. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    kesinlikle katılıyorumm mawimm başka efeler ölmesin

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bende katıldım...İnşallah imza kampanyası amacına ulaşır ve başka Efeler ölmez

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok duygulandım gerçekten gözlerim doldu. Umarım bu imzalar bir işe yarar.

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

efeler ölmesin
    bende bir anneyim çok üzgünüm

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

başka efeler ölmesin

9. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o günden bu yana basından her programda izliyorum,Allahım sabır versin,bekar birisiyim ancak bir canbu nihayetinde masum bir yavru,bende katılıyorum bu kampanyaya umarım sonuç alınır.

10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bende katıldım inş amaca ulaşılır...

11. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    allah ailesine sabırlar versin

12. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    bende katıldım hanımlar Mavi'ye duyarlılığı için teşekkürler ve tabi bizlerinde katılımını sağladığı için ...

13. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
Başka Efe'ler Ölmesin İmza Kampanyası! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölme anne!!!

ölme anne!!!

Ne olur ölme anne!!! Küçücük bir yürek, her atışında anne diye çarpan. Diğer çocuklar gibi biraz, ama biraz da farklı sanki. Geceleri dudaklarından çıkan dualara eşlik eden göz yaşları var onun. Başını okşayan yumuşacık bir anne eli değildi onun başında gezinen... Deli rüzgarlar okşadı onun saçlarını koşarken tozlu sokaklarda ya da nasır tutmuş toprak kokulu eller!!! Kendine kurduğu...
  2. Başkan

Başkan

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.
  3. imzalar...

imzalar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Doğu Türkistan'a Destek İçin İmza Kampanyası

Doğu Türkistan'a Destek İçin İmza Kampanyası

Çin'deki SİNCAN-UYGUR Özerk Bölgesi'nde (gerçek adıyla DOĞU TÜRKİSTAN'da) soydaşlarımıza karşı bir soykırım düzenleniyor. Bu soykırıma dur diyelim ve imza kampanyasına katılalım. Aşağıdaki linkten bu imza kampanyasına katılabilirsiniz. Hadi arkadaşlar soydaşlarımızı yalnız bırakmayalım ve hepimiz bu imza kampanyasına katılarak tepkimizi gösterelim.. Yıllardır çin esareti altında soykırıma ve...
  5. Ölürsem ÖLME...

Ölürsem ÖLME...

ölürsem ölme ölürsem ölme sensiz edemem şaşırma ölebilirim Ö lürsem şaşırma, ölebilirim Ö lürsem ağlama, yine gelirim, Ö lürsem seslenme, uyuyacağım, Ö lürsem üzülme yaşayacağım, Ö lürsem bekleme geri dönemem, Ö lürsem ölme sensiz edemem...

Sayfayı Paylaş