gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bavul Hazırlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bavul hazırlarken bavul hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler bavul nasıl hazırlanır

Sevgili melekler, tatile giderken bana göre en keyifli şey bavulları hazırlamaktır. Ancak ne yazıkki çoğu bayan için bu bir işkencedir. Yaşadıkları kararsızlıklar, istediklerini sığdıramama gibi problemler işin en eğlenceli kısmını kabusa çevirebilir. Oysa biraz akıllıca davranmak ve tertipli olmak bavullarınızı keyifle hazırlamanızı sağlayacaktır. Öncelikle sizlere ilk tavsiyem, kıyafetleri doğru katlamanız, bavulda kalan her bir boşluğu değerlendirmenizdir. Bunun dışında...

1 parçadan, birden fazla kombinasyonlar üreterek, bavulunuzdaki yükü azaltabilirsiniz. Mesela, gündüz bir şortla giyeceğiniz tişörtünüzü, akşam şık bir mini etekle kombinleyerek, hem gece, hem de gündüz ne giyeceğim derdinden kurtulabilirsiniz.

Sizi rahat ettirecek, serin tutacak ve bavulunuzda çok fazla yer kaplamayacak yaz elbiselerini tercih edin. Bu elbiseler ile hem birkaç parçayı kombinlemeniz gerekmez, hem de bavulunuzda bol bol yeriniz kalır.

Aksesuarlara önem verin. Aksesuarlar, hem bavulunuzda az yer kaplarlar, hem de birçok kıyafeti tamamlayarak, çok daha farklı ve şık görünmenizi sağlarlar. Sabah giydiğiniz bir elbiseyi, akşam takacağınız gösterişli bir kolye ve giyeceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar ile çok daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Bavulunuzu yaparken, yanınıza az ayakkabı almayı tercih edin. Ayakkabılar hem ağırlardır, hem de fazla yer kaplarlar. Gece için yanınıza aldığınız kıyafetlere uygun şık bir topuklu ayakkabı, gündüz deniz kenarı için bir flip floplar ve bir yürüyüş ayakkabısı tatiliniz boyunca işinizi göreceklerdir.

Hem plajda, hem de gece giyebileceğiniz parçalar tercih edin. Kot şortlar, bu senenin modası baskılı ve desenli elbiseler, mini etekler tercihleriniz arasında olabilirler.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bizim bavul çilemiz hiç bitmicek :S Simdi 4 kisi olduk ooooo :S
    Giderken ok ama tr den dönerken kilo siniri cok stress yapiyo :(

Bavul Hazırlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte nelere dikkat etmeliyiz ?

hamilelikte nelere dikkat etmeliyiz ?

Hamilelikte dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, neler yenilip içilmeli ? ARkadaşlarım 5 sene sonunda çok şükür hamile kalabilmeyi başardım. Aslında sorunda yoktu ama bir türlü kalamıyordum şu anda 20 günlük hamişim. Allahıma binlerce şükürler olsun. Şimdi sizlere şunu sormak istiyorum. Ben gebelik hususunda çok tecrübesizim. Sizlerden hamilelikte nelere dikkat etmem gerekli konusunda yardım...
  2. Haşema Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Haşema Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

haşema özellikleri haşema nedir haşema alırken dikkat edilmesi gerekenler Kapalı bayanların havuz ve deniz de yüzme amacı ile giydikleri kapalı mayo türüne haşema deniyor. Günümüz de birçok haşema markası ve modeli ile birlikte farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Haşema modelleri modern ve klasik olarak tercih edebiliyorsunuz. Malum yakın da havuz ve deniz sezonu açılıyor, hatta bazı...
  3. Kreş Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Kreş Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

kreş seçimi, kreş nasıl seçilmeli, kreş seçerken dikkat edilmesi gerekenler Çalışan annelerin en büyük sorunları işe gittiklerinde çocukları güvenli kişiye ve ortamlara bırakmak... Ben de çalışan bir anne olarak 2 yaşına kadar bakıcıyı tercih ettim. Fakat uzmanlar 3 yaştan itibaren artık çocukların sosyalleşmeleri adına kreşi öneriyorlar. Dünyanın en kıymetli varlığı çocuklarımız değilmidir?...
  4. Kürtaj sonrası nelere dikkat etmeliyim?

Kürtaj sonrası nelere dikkat etmeliyim?

kürtaj sonrası ne zaman yemek yerim,kürtaj sonrası kanama,kürtaj sonrası ağrı,kürtaj sonrası halsizlik,kürtajdan sonra yaşanan durumlar hakkında bilgiler İstenmeyen gebelikleri önleyebilmek için öncelikle modern aile planlaması yöntemleri etkin bir şekilde uygulanmalı ve her şeye rağmen istenmeyen bir gebelik ortaya çıkmışsa son çare olarak kürtaja başvurulmalıdır. Kürtaj, gebelik...
  5. Lohusalıkta nelere dikkat etmeliyim?

Lohusalıkta nelere dikkat etmeliyim?

Lohusalık dönemi doğumdan sonraki 6 haftayı kapsar. Bebeğin anneden doğduğu andan itibaren başlar ve 6 haftanın sonunda lohusalık dönemi sona erer. Bu dönem aslında kontinü devam eden ve gebelik etkisiyle oluşan değişimlerin tekrar eski gebelik öncesi haline döndüğü dönemdir. Hafta hafta ayırmak pratik olabilir fakat haftadan haftaya geçişler keskin sınırlarla belli olmayabilir. Lohusalığın...

Sayfayı Paylaş