gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bayanlar İçin Terlik Modelleri 2013 Modası

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

terlik modelleri 2013 terlik modası

Sevgili melekler, yaz günlerinin kurtarıcısı bayan terlik modelleri her zevke ve her keseye uygun şekilde satışta. Ayakların hava aldığı ve ferahladığı yaz günlerinde terlikleri pantolondan elbiseye herşeyin altına giyebiliyoruz. Sevenler için topuklu ve gösterişli modellerin yanı sıra daha sade sevenler için düz ve rahat modellerle dikkat çeken 2013 yaz modasından terlşik modellerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

Bayanlar İçin Terlik Modelleri 2013 Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanlar için... 2013 hırka örgü modelleri geldi hanııım

bayanlar için... 2013 hırka örgü modelleri geldi hanııım

örgü hırka modelleri, tığ işi hırka örneklerini bu konumuz da bulabilirsiniz.
  2. 2010 Terlik Modası Takunya Clogs Terlik Modelleri

2010 Terlik Modası Takunya Clogs Terlik Modelleri

2010 terlik modelleri terlik modelleri 2010 takunya takunya sabo Geçen yıl bu modellerin düzleri modaydı bu yılda topukluları çok rahat modeller olduğu için fazla tercih ediliyor sanırım.. 2010 İlkbahar Yaz modası defilelerinde öne çıkan trendlerden biride takunya terlikler.İngilizce karşılığıda Clogs olarak geçiyor.Sizi bilmem ama ilk baktığımda benim aklıma hastane terliği diye...
  3. Parmak Arası Bot Terlikler 2013 Yaz Modası

Parmak Arası Bot Terlikler 2013 Yaz Modası

Bu konu; parmak arası bot terlikler 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Paris ve Milano moda haftalarında düzenlenen defilelerde göze çarpan anteresan bir modadan söz edeceğiz sizlere, parmak arası bot terlik. Japonların çoraplı ayaklarına giydikleri parmak arası terlikleri çağrıştıran bu tasarımlar -moda demek doğru mudur bilemiyorum, zira tutacağını hiç sanmıyorum- 2013...
  4. Kalem Etek Modelleri 2013 Modası Meleklerimiz İçin

Kalem Etek Modelleri 2013 Modası Meleklerimiz İçin

Bu konu; 2013 kalem etek modası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, moda ne kadar değişirse değişsin bazı parçaların modası asla geçmiyor ve kadınlar tarafından beğenilerek ısrarla kullanılmaya devam ediyor. Bu parçalardan biri de kalem etekler. Uzun ya da kısa, dar kesimli zarif kalem etekler, 2013 yılında da revaçta olacak. Şimdiden kışlık modellerin vitrinlerde yerini aldığı...
  5. Kapalı Bayanlar İçin 2013 Abiye Modelleri

Kapalı Bayanlar İçin 2013 Abiye Modelleri

Bu konu 2013 kapalı tesettür abiye modellerine yer vermektedir. Tesettürlü bayanlara özel, 2013 en yeni abiye giyim modellerini sizler için galerimiz de bir araya getirerek beğeninize sunuyorum. Her daim şıklık yarışından geri kalmak istemeyen kapalı bayanlarımızın çok beğeneceğine inandığım modelleri özel günlerde tercih edebilir, modanın gerisinde kalmayıp, şıklık yarışında ilk sıralarda...

Sayfayı Paylaş