gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bayanların 3 Ortak Sorununa Cevaplar

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kızlar uzmanından 3 sorun için 3 pratik çözüm :tik:
    "Çok hızlı ve pratik taktiklere ihtiyacım var!"
    Tatilde gün boyu programların yoğunluğundan, çok kısa zamanda hazırlanmam ve akşama hazır olmam gerekiyor. Saçlarım için ekspres önerileriniz nelerdir?
    Zamana ayak uyduran yeni ürünler, büyük kolaylıklar sağlıyor. Su gerektirmeyen şampuan, pratik saç şekillendiricileri gibi ürünleri, valizinizin bir köşesine sıkıştırmanızı tavsiye ediyoruz.
    Rowenta Liss&Curl saç şekillendirici, 89.90 TL
    Oriflame su gerektirmeyen şampuan, 9.90 TL

"Ayak sağlığı için neler yapmalıyım?"
    Yazın çorapsız ayakkabı giymekten, ayaklarımda izler ve yaralar oluşmaya başladı. Bunları önlemek için neler yapmalıyım?
    Yazın giydiğimiz parmak arası terlikler, yüksek topuklu ayakkabılar ayak estetiğinizi ve ayak derinizi bozabilir. Bunun için mutlaka ayak peeling'i ve onarıcı kremler kullanmalısınız.
    Gehwol onarıcı ayak kremi, 39.90 TL
    LCN, peelingli ayak kremi, 40 TL

"Deniz ve güneş, saçlarımı çok yıprattı!"
    Yaz boyunca güneş, havuz ve deniz suyuna maruz kalan saçlarım eski kalitesini kaybetti. Saçlarımı daha yumuşak ve daha parlak yapacak ürünler tavsiye eder misiniz?
    Özellikle yazın saç kremi dışmda haftada bir uygulanan onarıcı saç maskeleri ya da günlük uygulayabileceğiniz saç serumlarını kullanmanızda fayda var.
    Organix Coconut saç maskesi, 38 TL
    Amway Satinique renk koruyucu şampuan 26.12 TL, renk kaybına ve ısıya karşı koruyucu sprey, 38.47 TL.
    Parlaklaştırıcı serum 34.71 TL

Bayanların 3 Ortak Sorununa Cevaplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayanların ortak özellikleri!

bayanların ortak özellikleri!

. Kadınlar vitrinde gördükleri "indirim" lafına dayanamaz. İndirimdeki mal Kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı alır, siz, "Bunların aynısı dolabında var" deseniz "Sen gerçekten hiç anlamıyorsun" lafını yapıştırır. 2. Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz. Kadınlar, sadece...
  2. Bir Soruya 3 Cevap

Bir Soruya 3 Cevap

Üstteki bir soru soracak... En sevdiğin yiyecek? Alttaki 3 cevap verecek: 1. Mantı 2. Mantar sote 3. Pizza gibi... Sonra alttakine bir soru soracak "en sinir olduğun 3 kişi"... ve böyle devam edecek. Başlıyorum: En sevdiğin 3 film?
  3. 3 soruya 3 güzel cevap...

3 soruya 3 güzel cevap...

genç bir delikanlı yurt dışında okuduktan sonra vatanına ateist olarak geri döner. üç sorusuna hiç kimse cevap veremediğinden dolayı canı gayet sıkıntılıdır. ebeveyni oğullarına yardım etmek niyetiyle büyük ilim sahibi olan köyün hocasına götürürler. hoca ve delikanlı arasında geçen dialog şöyle devam eder. delikanlı:kimsin sen sorularıma cevap verebilecekmisin? hoca:Allahın bir kuluyum ve...
  4. Bayanların Cevapları :)

Bayanların Cevapları :)

Bayanların Cevapları -Ne kadar güzelsiniz -Biliyorum... Onun için bu yaşta evliyim -Pardon yenge mekan haydarpaşa -pardon saati sorablir miyim? -şurda kocaman yazıo göremiyo musun? Adam kızın oturduğu masaya yaklaşır yanındaki boş sandalyeyi tutar ve dil sürçmek suretiyle -Boş musunuz -Hayır arkayı beşledik gör müyon mu -Ben sandalye için sormuştum -Ben sizi yanlız bırakayım o zaman...
  5. Jinekologlardan gerçek sorunlara şakacı cevaplar

Jinekologlardan gerçek sorunlara şakacı cevaplar

Jinekologlardan gerçek sorunlara şakacı cevaplar!Doktorlar da mizahtan anlar... Nasıl mı? Jinekologlara sorulan sorular ve verdikleri yanıtlar: - 35'ten sonra çocuk yapmak doğru mudur? Yanıt: Hayır, 35 tane yeterli görünüyor. - Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için en güvenilir yöntem nedir? Yanıt: Doğurmak. - Doktorum bana doğum yaparken hissedeceğim şeyin acı değil...

Sayfayı Paylaş