gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim çok kusuyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebegim çok kusuyor kucağımdayken bir anda her yer kusmuk oluyor neden olabilir doktora gitmeli miyim =(

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Özellikle yenidoğanda görülen kusma, süt kesiği şeklinde oluyorsa normal olarak karşılanırken, bebeklerde zorlanmayla birlikte kusma ya da fışkırır tarzda bir kusma varsa biz uzmana göstermekte fayda var.

bebeğim çok kusuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğim neden kusuyor ?

Bebeğim neden kusuyor ?

Bebeğiniz kusuyor mu?Onun neden böyle olduğunu bilmelisiniz ki ne yapmanız gerektiğini de bilesiniz.Bakın bebeğinizin kusma sebepleri nelermiş meleklerim? BEBEĞİM NEDEN KUSUYOR ? Her anne baba zaman zaman bu endişeli soruyu sorar.Bebeklerde emzirdikten sonra sızıntı şeklinde görülen çıkarma normaldir.Aileleri tedirgin eden bu durum bir hastalık değil , yalnızca bir bulgudur.Araştırmalar...
  2. bebeğim kusuyor ne yapmalıyım kızlar

bebeğim kusuyor ne yapmalıyım kızlar

Kızlar 3 aylık bir kızım var o kadar sakin bir bebek ki anlatamam. Ama bu günlerde bir sorun var çözemediğim sürekli kusma sorunu var. Doktora götürdüm korkulacak birşey yok diyor. Ben bebeğimi Aptamil maması ile besliyorum. Bu durumla karşılaşan oldu mu ? Bebeğiniz hiç kusuyor mu ? Bu sorunu nasıl atlatırız.Önerisi yada fikirleri olanların tecrübelerini bana aktarmasını bekliyorum.
  3. bebeğim kusuyor

bebeğim kusuyor

merhaba bebeğim sürekli süt çürüğü gibi kusuyor.Doktor sorun olmadığını söyledi sizce bu kadar sık neden kusuyor olablir
  4. Bebeğim sürekli kusuyor nedeni nedir?

Bebeğim sürekli kusuyor nedeni nedir?

bebeklerde kusama neden olur,bebeklerde kusma nedenleri,bebeklerde kusma normalmi,bebeklerde kusma tedavisi,bebeklerde kusma hakkında bilgiler Yenidoğan dönemi sonrası hemen hemen bütün bebeklerde kusma görülür ve çoğu bebekte kusma olayı düzenli olarak gerçekleşir. Bebeklerin beslenmeden hemen sonra yaklaşık 1 çorba kaşığı kadar kesilmiş süt kıvamında süt çıkarmaları normaldir. Bebek...
  5. Bebeğiniz sürekli kusuyorsa dikkat!

Bebeğiniz sürekli kusuyorsa dikkat!

Anne babaların acil müdahale gerektiren kusmaları ayırt edebiliyor olmaları gerekmektedir. Kusmaları birbirinden ayırt edemeyen ebeveynler için, bebeğin sıklıkla kustuğu ilk aylar oldukça zorlayıcı ve stresli geçecektir. Normal kusmaların yanında bir de hastalığa işaret eden ve müdahale edilmesi gereken kusmalar ortaya çıkabilir. Bebek kanlı kusuyorsa, kusmaya şiddetli bir karın ağrısı da...

Sayfayı Paylaş