bebeğim çok pişik oldu primadan ne yapabilirim

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bebeğim çok pişik oldu primadan ne yapabilirim
Acil yardım,benim kizim 2 yasinda ve prima 4 kullaniyorum kucuk geldi sizdiriyor diye 5 numarasini aldim dun gece ve bugun kullandim acayip pisik olmus resmen yanmis gibi ne yapacan yardim edermisiniz

Bizim insanımız öncelikle doğal şeylere bakarlar ya ben de ilk olarak size saf zeytinyağını önereceğim ama tabi bunun dışında da önerilerimiz var yeni doğanlara bile hastanelerde genellikle travazol kullanılır eğer sonuç alamazsanız bepanten iyi bir seçenektir yada bepantenle hametanı karıştırarak da uygulayabilirsiniz.

benden tavsıye altını acık bırak pudra sur beklet altını baglama kusun bırak altına kacırsın sılersın
yatınca bagla
kaka zamanı gelınce bagla kremler bahane tabı kremde sur ama pudra cok cabuk gecırıyo ve huzursuluk yapmıyo

ben bebeğime ilk zamanlar hametan pomad kullandım ve hiç pişik olmadı.şuanda sudocrem kullanıyorum ve çok memnunum canım.bepanten plusta çok iyi bence dene.

evet ablamlarda hep bepanthen plus kullanirlar, cok iyi geliyormus.
Ama eger dogal birsey istiyorsan demlikte beklemis siyah cayi dök pamuga onu sür. burdaki doktorlar cok önerir onu pisige karsi...

herbalife booster denilen ürünü en derin pişiklerde bile çok etkili ben bebeğime kullandım.isterseniz yrd. olabilirm.

Benim bebeklerimde de arada oluyor öyle olduğu zaman herhangi bir sabun falan sürmeden duru ılık suyla iyice yıkıyıp kurutuyorum ve daha sonra bepanten sürüyorum kısa sürede sönüyor pişiği tavsiye ederim...

Geri