gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim çok pişik oldu primadan ne yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Acil yardım,benim kizim 2 yasinda ve prima 4 kullaniyorum kucuk geldi sizdiriyor diye 5 numarasini aldim dun gece ve bugun kullandim acayip pisik olmus resmen yanmis gibi ne yapacan yardim edermisiniz

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bizim insanımız öncelikle doğal şeylere bakarlar ya ben de ilk olarak size saf zeytinyağını önereceğim ama tabi bunun dışında da önerilerimiz var yeni doğanlara bile hastanelerde genellikle travazol kullanılır eğer sonuç alamazsanız bepanten iyi bir seçenektir yada bepantenle hametanı karıştırarak da uygulayabilirsiniz.

MaWiM bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

benden tavsıye altını acık bırak pudra sur beklet altını baglama kusun bırak altına kacırsın sılersın
    yatınca bagla
    kaka zamanı gelınce bagla kremler bahane tabı kremde sur ama pudra cok cabuk gecırıyo ve huzursuluk yapmıyo

BeyazMelek bunu beğendi.
  4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben bebeğime ilk zamanlar hametan pomad kullandım ve hiç pişik olmadı.şuanda sudocrem kullanıyorum ve çok memnunum canım.bepanten plusta çok iyi bence dene.

smiley bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    evet ablamlarda hep bepanthen plus kullanirlar, cok iyi geliyormus. Ama eger dogal birsey istiyorsan demlikte beklemis siyah cayi dök pamuga onu sür. burdaki doktorlar cok önerir onu pisige karsi...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

herbalife booster denilen ürünü en derin pişiklerde bile çok etkili ben bebeğime kullandım.isterseniz yrd. olabilirm.

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Benim bebeklerimde de arada oluyor öyle olduğu zaman herhangi bir sabun falan sürmeden duru ılık suyla iyice yıkıyıp kurutuyorum ve daha sonra bepanten sürüyorum kısa sürede sönüyor pişiği tavsiye ederim...

bebeğim çok pişik oldu primadan ne yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çoğu bebeğin derdi: Pişik

Çoğu bebeğin derdi: Pişik

Bebeklik döneminin en sık karşılaşılan sağlık problemlerinden biri olan pişik, bebeklerin yanısıra daha büyük çocuklarda ve yetişkinlerde de görülebilir. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre 20 aydan küçük bebeklerin yüzde 65’inde en az bir kez pişik oluşur. Türkiye’de ise 0-1 yaş arasındaki bebeklerin çok büyük bölümünde pişik oluşuyor. Pişik nasıl oluşur? Pişiğin nedeni derinin tahriş...
  2. Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım?

Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım?

Bebeğinizdeki pişik hem onun hem de sizin uykularınızı kaçırır. Bu yüzden de pişiklere karşı bir dizi önlem almanız gerekir. Altına bez bağlanan bebeklerde sıklıkla karşılaşılan pişikler, bebekleri olduğu kadar aileleri de rahatsız eden önemli bir problemdir. Bebeğim pişik oldu, ne yapmalıyım? Kızarıklıkla başlayan pişikler, içi su dolu kabarcıklar ve açık yaralara dönüştüğünde büyük...
  3. Bebeğim çok gazlı ne yapabilirim

Bebeğim çok gazlı ne yapabilirim

merhaba hanımlar benim yenidoğan bir bebeğim var ve çok aşırı gazlı hiç durmuyor ilaç ve gaz çıkarma dışında bebeğin gazı için ne tavsiye edersiniz
  4. bebeğim pişik oldu ne yapmalıyım

bebeğim pişik oldu ne yapmalıyım

Kızlar küçük bir kızım var ve o kadar özenli davranmama rağmen pişik oldu. En etkili yöntem nedir geçmesi için, ne önerirsiniz?
  5. bebeğimin cildi çok kuru ne yapabilirim?

bebeğimin cildi çok kuru ne yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Benim 4 aylık bir bebeğim var ve cildi çok kuru.Tecrübeli anneler ne sürsem acaba_ ne tavsiye edersiniz?

Sayfayı Paylaş