gebe
  1. aslıııııı

aslıııııı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bebeğim geliyor

Konu, 'Temmuz Ayı Anneleri' kısmında aslıııııı tarafından paylaşıldı.

bebeğim geliyor Allahın ıznıyle ben temmuzda anne olacagım. 7 haftalık hamıleyım.Cok guzel bır duygu allah ısteyen herkese kısmet etsın. tabı zorlukları var ama bılıyorum hepsı gececek bebısımı kucagımıza alacagız.mıde bulantılıarı,mıde yanmaları,kanamalar zor ama hepsının gececegını bılıyorum hamılelıgımın tadını cıkarmaya calısıyorum.dun ılk defa kalp atısını duyduk.benım ıcın baska bır guzellıkte esım kadın dogum uzmanı ultrasonla ılk babsı gordu bebısımı.keseyı ılk gordugumuzde yasadıgımız mutluluk kalp atısını duydugumuzda daha da katladı ve bırmırımıze bakısımızı hıc unutmayacagım.tabı sımdı merakla cınsıyetını merak edıyoruz en basta saglıklı olması onemlı tabı ama ınsan yınede merak edıyor.sımdılık bu kadar ınsallah cabuk gecer de bu aylar bıan once hayırlısıyla bebegımıze kavusuruz:yahoo:

Emos & Asel bunu beğendi.
  2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hayirli olsun rabbim saglikli kucagina almayi nasip ettsin, bende temmuz annesiyim

3. aslıııııı

aslıııııı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ınsallah sende saglıkla bebgını kucagına alırsın

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    oyy ben onu yirim annesi benim gibi yengeç mi olucakmış odaa amanda amann..
    Allah bağışlasın canım benim hayırlısıyla kucağına alırsın inş. bebeğini.sağlık sıhhat versin rabbim en önemlisi o.

5. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cnm hayırlı olsun.bende 11 haftalık hamileyim.doğum için beklenen tarih benimde temmuz.ama haziranın sonuda olabilir.Rabbim sağlıcakla bebeişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.çocuklarımız yaşıt olacaklar:)

6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler kizlar rahat bi hamislik gecirmenizi dilerim :)

7. Lara74

Lara74 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Selam kizlar.Eger Allah izin verirse bende temmuzda ikinci kez anne olacagim.Oglumu kara kista dogurdugum icin yaz bebeklerine her zaman özenmisimdir:)

8. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selam melekler,ben de temmuzda anne olacağım kısmetse.Şuan 14 hafta 6 günlük hamileyim.Kısmetse 25 temmuzda falan doğum yapacağım.!2. haftada doktorum cinsiyetini gördü ve erkek olduğunu söyledi.16. haftada daha net olarak söylerim dedi aam benim,eşimin ve arkadaşlarımın içine hep erkek olduğu doğuyo taaa başından beri.Aman eli ayağı düzgün olsun sağlıklı olsun da cinsiyeti fark etmez.Çünkü ilk bebeğimiz daha.Hepinizi öpüyorum.

9. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    temmuz anneleri nerdesiniz :bathbaby: ben 20 haftalık hamişim birzda bizlerde oluşan değişiklerden bahsedelim mesala-bebişimi ben hissediyorum suandada tek sıkıntım gögüslerim cok kasınıyo aynı sorunu yasayan varmı :eek:rkide:

10. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0

bende ayni sorunu yasiyorum hem kasiniyorlar hemde kocaman olmuslar, daha önce gögüslerim hic yoktu simdide masallahi var:) ben daha tam his edemiyorum teklemlerini felan ama anlamam biraz zor olurmus ilk basta dedi dr

11. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    peki kasıntı için özel bişiy yapıyomusun aysegülcüm.bebeği hiçmi hissetmiyosun bende kasılarımda pıt pıt seklinde hissediyorum:nazar:

12. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    benimki biraz erken başladı sanırım :)

13. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    laventa yagi aldim ben onu sürüyorum vucuduma komple ozaman rahatliyorum biraz, benim kasiklarima sanki birseyler batiyor yada döndüyüm zaman birden bi agri oluyor alman bi arkadasim bebegin hareketleri diyor ama bende tecrübe olmadi icin

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar ben de arada muhabbetine dalarım çünkü Normalde Temmuz ayının ilk haftası doğum ama ben Haziran da bekliyorum hayırlısıyla..O yüzden kesin birşey diyemiyorum erkende olabilir çünkü öyle bir ihtimal var.Kaşıntı ve çatlak önleyici olarak ben şu an chiccho markasının Mamma Donna kremini kullanıyorum.Şu an için gayet memnunum:)

15. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bende dalarim :p´
    ben vichynin catlak önleyici kremini kullandim snra jhonsons baby oil kullandim cikssss hicbi´ise yaramadi son iki ayda catir catir catladim :D

bebeğim geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebeğe kısıtlama geliyor

Tüp Bebeğe kısıtlama geliyor

1 Haziran 2008 tarihinde yürürlüğe girecek 5510 Sayılı Kanun'da yapılması gereken değişiklikleri içeren; "5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanun Tasarısı", Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 29 Kasım 2007 tarihinde Başbakanlık'a gönderilmiştir. Üreme güçlüğünün, tedavi edilmesi gereken bir hastalık olduğunun benimsenerek 2005 yılından beri tüp...
  2. Bebek idrarının saça çok iyi geliyormuş

Bebek idrarının saça çok iyi geliyormuş

TUĞBA'DAN İLGİNÇ ÖNERİLER! HAPİSHANEDE OLDUĞU DÖNEMDE İLGİNÇ GÜZELLİK METODLARI ÖĞRENDİĞİNİ İFADE EDEN ÜNLÜ MANKEN TUĞBA ÖZAY, BEBEK İDRARININ SAÇA ÇOK İYİ GELDİĞİNİ SÖYLEDİ. Bir açılışa katılan manken Tuğba Özay, güzellik salonuna gidemeyen hanımlar için bir takım tavsiyelerde bulundu. Hapishanede olduğu dönemde saç bakımı konusunda ilginç bir metot öğrendiğini belirten Özay, 'Saç bakımı...
  3. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  4. 2010 Haziran bebekleri geliyor

2010 Haziran bebekleri geliyor

haziran bebekleri Hoş geldin bebek... Senin de yüreğine yaşam sevdası düştü demek… Demek bundan sonra senle biz gelincikleri beraber seveceğiz... Hoş geldin bebek Hoş geldin ...
  5. Bebeğimin gögüsünden süt geliyor normalmi?

Bebeğimin gögüsünden süt geliyor normalmi?

Anneden gecen hormonların etkisiyle yenidoğan bebeğin memelerinde bazen süt toplanabilir, buna hiç el sürmemek en iyisidir. Bu, bir kaç hafta içinde zaten kendiliğinden geçecektir. Masaj, memede enfeksiyon ve apseyle sonuçlanabildiğinden önerilmemektedir. Yenidoğan bebeklerde görülen öyle belirtiler vardır ki bu belirtiler yetişkinlerde görüldüğü zaman anormal kabul edilse de yenidoğan da...

Sayfayı Paylaş