gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim içe basıyor medical bot yaptıran var mı

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebeginde ice basma sorunu yasayan ve dr tavsiyesi ile medical bot yaptiran varmi gerçekten işe yarıyorlar mı çok üzülüyorum

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Doktorunuzun uygun gördüğü bu botlar muhakkak işe yarayacaktır çünkü henüz yeni gelişen çocuk kemikleri bu duruma uyum gösterecek ve kemiği bu şekilde gelişecektir. Doktorunuza güvenin, sağlıklı günler..

bebeğim içe basıyor medical bot yaptıran var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Micro saç kaynak yaptıran var mı?

Micro saç kaynak yaptıran var mı?

mikro saç kaynak mikro kaynak saç kaynağı fiyatları Ben uzun süredir boncuk kaynak yaptırıyordum saçlarıma. bir arkadaşım yaptırıyormuş micro saç kaynak yöntemiyle ve 3 gün önce bende yaptırdım saçlarıma. açıkcası ben bu kadar rahat ve kullanışlı olacağını beklemiyordum ama cidden çok memnun oldum sonucuna :) ne batma yapıyor nede görünme problemi var. boncuk kaynak kullanırken çok zarar...
  2. bebeklere ninni var mı

bebeklere ninni var mı

Kızım uyurken benim sesimi duymayı seviyor. Sesim pek iyi olmasada ona ninni söylemek istiyorum. Bebekler için ninnileri nereden bulabilirim arkadaşlarım.
  3. T4 hormon testi yaptıran var mı ?

T4 hormon testi yaptıran var mı ?

Kızlar pazartesi günü T4 hormon testlerinden yaptıracağım acaba daha önce yaptıran oldumu bu testi ne işe yarıyor neye bakıyorlar korkuyorum :S
  4. Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Kızlar limon testi diye bişey varmış hamile olduğunu gösteriyormuş bu testi daha önceden kullanan var ise tam olarak nasıl yapıldığını bana yazabilir mi, bulunduğumuz bölgeden hastenye ulaşmak baya bi zor en azından kendim evde yapayım diyorum lütfen yardımcı olun bana :S
  5. bebeğim için önerebileceğiniz markalar var mı?

bebeğim için önerebileceğiniz markalar var mı?

Arkadaşlar 6.5 aylık hamileyim ve ufaktan alışverişe çıkmak istiyorum ama tecrübeli annelerden yardım bekliyorum.Hangi ürünün hangi markasını alsam sizler hangi markalardan memnun kaldınız paylaşırmısınız ?

Sayfayı Paylaş