gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebegim kaka sorunu yasıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebegim 3 aylık ama dogdugu gunden berı kaka yaparken zorlanıyor hatta cogu zaman yapamıyor poposunu uyarmak gerekıyor. doktorumuz fıtıl verdı .yarım fıtıl verıyorum . sadece anne sutu verıyorum arada ıse bıtkı cayları verıyorum. bır gun rezene sonra papaatya sonra ıse ıhlamur verıyorum hergun degıstırıyorum. fıtıle alısacak dıye cok korkuyorum . bende kronık kabızlık var. acaba benden mı kaynaklıanıyor dıye kendımı suclu hıssedıyorum. ne yapacagımı bılmıyorum . lutfen bana yardımcı olurmusunuz...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Çocuklarımızda bu tür sorunlarla karşılaştığımızda bizlerde arkadaşlarımızın eşimizin dostumuzun tavsiyesi ile o zamanlar Nurse Harveys diye bir şurup kullandık.

Nurse Harvey's

bu siteye bakın lütfen. Eczanelerde de satılıyor.

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

bebegim kaka sorunu yasıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yoklugunda yasıyorum

yoklugunda yasıyorum

yoklugununda yasıyorum buna yasamak denilirse ... Yoklugunda zaman susuyor kör kuyuların dibinde.. Yoklugunda yasıyorum ; buna yasamak denilirse tabi.. Kalbimin sevgiye hasret topragına , kücük avuçlarımda biriktirdigim ve gözyaslarımla büyüttüğüm nazenin ciceklerini ekiyorum.. Ve tüm ciceklere senin isimini veriyorum.. Yoklugunda nefesimde hüzün ve koyu yalnızlık var.. Artık senin...
  2. ilişkinizde kötü günlermı yasıyorsunuz

ilişkinizde kötü günlermı yasıyorsunuz

Erkek arkadaşınla son günlerde yaşadıklarınız seni öyle bunaltıyor ki! Tehlike çanlarının çaldığını, ilişkinizin sallandığını hissediyorsun, peki şimdi ne yapacaksın? Aşklar hep güzel başlar. Bakışmalar, heyecanla beklenen telefonlar, yaşanan aksikiliklere rağmen hayatın en güzel anılarından biri olan ilk buluşmalar... Aşk gelirken yanına mutluluğu da alır. Hayata gülen gözlerle bakan,...
  3. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...
  4. Çocuklarda Kaka Kaçırma Sorunu ve Çözümleri

Çocuklarda Kaka Kaçırma Sorunu ve Çözümleri

Çocuğum Altına Kakasını Yapıyor Çocuğum Kakasını Altına Yapıyor Çocuklarda sık rastlanan altına kaçırma problemi fizyolojik kökenli olduğu gibi psikolojik kökenli de olabilir melekler. Irsi olarak da değerlendirilebilen çiş kaçırma, belli bir yaştan sonra ortadan kalkar. Ancak bundan daha da önemli bir sorun çocuğun altına kaka yapmasıdır. Biz de bu sayfamızda Çocuğum Kakasını Altına...

Sayfayı Paylaş