gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğim püre gibi şeyler yemiyor ne yapabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

6.5 aylik kizim var pureli seyler yedirince bogulcak gibi oluyo.kuscak gibi yapiyo.tavuk suyunu cok az sehriye attim rondodan gecrdgm halde birazcik agzina geldi dye kipkirmizi oldu.boyle bi durum yasayan varmi ne zaman gecer? Meyve puresi bile yediremiyorum yha :(

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Öncelikle unutmayalım ki bebeğiniz hep sıvı şeylerle beslenirken bu yeni deneyimler onu korkutacaktır ve alışması zaman alacaktır bu süreçte kusması yada diliyle itmesi doğal tepkilerdir, siz yılmadan ara ara bebeğinizi pürelere alıştırmalısınız çünkü siz alıştırmazsanız o sıvılarla hayatını geçirmeye devam edecektir bazen mama sandalyesinde kendisinin yemesine izin verebilirsiniz ama asla pes etmemelisiniz :tik:

bebeğim püre gibi şeyler yemiyor ne yapabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Püre

Püre

Püre halde yiyecekler, kolayca alınacak kısmettir. Rengi sarı ise hastalıktır.
  2. 32 günlük bebeğimin burnu tıkalı ne yapabilirim?

32 günlük bebeğimin burnu tıkalı ne yapabilirim?

32 günlük bebeğim var burnu tıkalı doktora götürdüm olabilir dedi göğsüne sıcak havlu koy dedi 2 gündür yapıyorum değişiklik yok bu arada burun serumuda kullanıyorum ama fayda etmedi siz neler yaptınız bu durumda?
  3. Bebeğim çok gazlı ne yapabilirim

Bebeğim çok gazlı ne yapabilirim

merhaba hanımlar benim yenidoğan bir bebeğim var ve çok aşırı gazlı hiç durmuyor ilaç ve gaz çıkarma dışında bebeğin gazı için ne tavsiye edersiniz
  4. bebeğimin gözleri çapaklanıyor ne yapabilirim

bebeğimin gözleri çapaklanıyor ne yapabilirim

merhaba, birkaç günden beridir 5 aylık kızımın gözleri çok kötü çapaklanyr ne yapabilirim yavrum gözlerini bile açamaz oldu salgın mı ne varmış ya :(
  5. bebeğimin cildi çok kuru ne yapabilirim?

bebeğimin cildi çok kuru ne yapabilirim?

Arkadaşlar merhaba. Benim 4 aylık bir bebeğim var ve cildi çok kuru.Tecrübeli anneler ne sürsem acaba_ ne tavsiye edersiniz?

Sayfayı Paylaş