gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğime herşeyi yedirmeye çalışlanlara uyuz oluyorum !

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şimdi bana kızmayın ama bebği olan eminim beni anlar. Kim olduklarını söylemeyeim aile çevresinden bazı kişiler, bebeğime kola ya da bardaklarından ki çaydan tattırıyorlar. İllet oluyorum ama bazılarını ikaz edebiliyorum da bazılarına pek birşey söylenemiyor. Deli oluyorum ne kadar cahilane tavırlar. Bebeğim daha küçük ve henüz henüz bizim yediklerimizden tatma zamanında. Ama kola,çay da neyin nesi. Yalanan topitoptan yalatmak nedir? Benim gibi olan varmı, nasıl davrandınız ne söylediniz etrafınıza ?Artık kim yaparsa yapsın elinden kapacağım çocuğu yani o derece!

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla son derece haklısın, güzellikle söyle ama kırıcı değil kararlı ol, yani bir söyleyip bir söylememezlik etme, böylece herkes alışır bir süre sonra :tik:

bebeğime herşeyi yedirmeye çalışlanlara uyuz oluyorum ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!!

Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!!

Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!! Almanya’daki Heinrich Heine Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikosomatik ve Psikoterapi Kürsüsü ile halen çalıştığı Düsseldorf Psikanaliz Enstitüsü kurucularından Doç. Dr. Celal Odağ, İzmir’de kurduğu Halime Odağ Psikanaliz ve Psikoterapi Vakfı’nda, bebeklik çağına ilişkin araştırmalar hakkında bilgi verdi. Bu dönemin, 30 yıl öncesine kadar “duymaz,...
  2. Bebekler herşeyi bilir

Bebekler herşeyi bilir

Bebekler herşeyi bilir Araştırmalar bebeklerin daha konuşmaya, oturmaya, emeklemeye bile başlamadan, 6 aylıkken çevrelerindeki insanların niyetlerini sezebildiğini ve dostu düşmanı ayırt ettiğini gösteriyor. ABD'de yapılan bir araştırmada uzmanlar, bebeklerin hayatlarının ilk aylarında sosyal algılama yetisi geliştirdikleri sonucuna vardı. Nature adlı bilim dergisinde sonuçları yayımlanan...
  3. Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

:tsk:evine oturmaya çağırıp hazırlık yapmayan ev sahibelerine sinir oluyorum sen çağırmasan ben zaten sana gelmicemki ne diye sinir edersin. madem çağırıyosun hem ikramınla hem muhabbetinle misafirlerine değer verdiğini göstereceksin.. :tsk: evime tok gelen haberli misafire sinir olurum. :tsk: şaka yollu laf sokanlara sinir oluyorum pat pat söyle işte.. :tsk: herşeyi biliyorum havalarındaki...
  4. Sanırım erkeklere uyuz oluyorum ellerimle gebertesim geliyoooo

Sanırım erkeklere uyuz oluyorum ellerimle gebertesim geliyoooo

Böyle giderse sanırım böyle yalnız geçiricem hayatımı :D ya hiç anlamıyorum bütün erkeklermi başka gözle bakar bu hatunlara ya :)) bir iki kere yüz wer yok hemen neymiş arkaaşımın villasında film izleyelim eğlenelim muhabbet edelim ya bilmiyormuyuz bunun altında art niyet olduğunu hödükkk... bir başkası ; bugün çok yorgunum fazla çalıştım sanırım hadi sen bize gell allahım yarabbim ya :(...
  5. Yaptiklari ev temizligiyle övünenlere uyuz oluyorum!!

Yaptiklari ev temizligiyle övünenlere uyuz oluyorum!!

Gercekten ev temizligini sanki onlardan baska hic kimse yapmiyo.Acayip sinir oluyorum.Temiz olan insan evinden belli olur zaten.istanbulu fethetmis gibi anlatmaniza lüzum yok..

Sayfayı Paylaş