gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Bebegimin ilk Patikleri :)

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

bebek patikleri bebek patigi el orgusu bebek icin patik bebegim konulari burada meleklerim Merhaba Meleklerim,
    Hep gurbetteyim gurbetteyim diye isyan ediyorum farkindayim ama, ne yapayim hakikaten zor is anlatilmiyor, sartlarin ne kadar guzel olursa olsun hep bir yanin eksik kaliyor maalesef, ornegin simdi 3 aylik hamis olmama ragmen anacigimla bu guzel duyguyu paylasamiyorum bile, Telefonda ne kadar olursa artik, sagolsun ana yuregi beni yine dusunmus ve usenmemis bebegim icin elleriyle patik ormus ve yollamis bana, siz kucukken ormustum en son patik, unutmusum nasil oruldugunu birseyler yapmaya calistim desede benim icin dunyalar kadar onemli bu patikler...Henuz bebegin cinsiyetini ogrenemedigimiz icin beyaz renk yapmis...Aman bebegime nazar degmesin diye de, nazar boncuklariyla bir guzel suslemis, Bunlar hem bebegim icin, hem benim icin ilk ve en guzel hediye...Giymesede omur boyu saklamalik hatira, sizlerle paylasmak istedim meleklerim, umarim saglikla yavrumu kucagima alirimda bu patikleri giydirmek nasip olur...Darisi tum bebek isteyen meleklere insallah...

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    oy oy oyyy yesinler onun patikleriniii:D:D ne kadar güzel olmuş annenin ellerine sağlıkk esdemm çok güzel yapmış yakışır o minnak ayakalara:D:D inş hayırlısıyla bebişin dünyaya gelsin güle güle giysin bu patiklerii

melike gunduzalp ve ESDE bunu beğendi.
  3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    oyy yesinler o patikleri giyicek ayakları...Allahım sağlıklı sihhatli iyi günlerde giymeyi nasip etsin inşallah minik meleğe :)

ESDE bunu beğendi.
  4. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnnnnnnnnnnnn, insallah sag saglim kucagima alip giydiririm bunlari, birde oyle resimlerini cekip koyarim buraya teyzeleri :) Allahim bize o gunleri gosterir insallah...

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaaaaa çokkk güzelll bunlarrrrrrrrrrrr çok beğendimmmm yyaaaa.. Allahım hayırlısı ile kucağına aldırıpı sağlıklı sıhatli giydirmeyi nasip etsin canımmmm. Darısıııııııııııı da bizlere olsun inşallahhh :D:D

Benim bebişim yok Eşimin iş Yerinden birisi Bebek Patiği hediye etmiş bende saklıyorum onu bir görsen onlarda çok tatlı yeşil beyaz renkte ve boncuklarla süslemişler bayıldımm yaaa. Allahım nasip ederde bir evladım olursa ona giydirmeyi çok istiyorum.

ESDE bunu beğendi.
  6. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Sagol Asicim :) Amin insallah Allahim sanada yasatir bu guzel duyguyu, Allah tum bebek ozlemi cekenlerin kucagini bos birakmasin insallah....

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aminnnnnnnnnnnnnnnn canım çok sağol.

8. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ayyyyyyyyyyyyyy cok guzel olmus annenin ellerine salik cok guzel yapmis oyyyy yerim ben o papisleri cok tatlilar yaaa

9. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Sagol canim Darisi seninde basina insallah ilerde tabi : )))

10. DreamerD0ll

DreamerD0ll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    oooy oooy çok cici yaa. Allah sana da bebeğine de uzun ömürler versinn inşallah :))

11. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Maşallah, içleri dolar inşallah :)

ESDE bunu beğendi.
  12. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Aminnn o gunleride gorurum insallahhhhh

Bebegimin ilk Patikleri :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeginizle Konusun

Bebeginizle Konusun

Bebeğiniz daha karnınızdayken bile, konuşarak ve müzik dinleterek onunla iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Bu nedenle doğduktan sonra konuşma ve hareketler yoluyla onunla iletişim kurmaya çalışmanız ilişkiniz için iyi olacaktır. Bebeğiniz doğuduğu andan itibaren, konuşamasa bile sizinle iletişim kurmaya başlar. İletişime dair ailk adımları sizinle göz teması kurmak şeklinde olur: Uzun uzun...
  2. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...
  3. bebegin ilk kıpırtıları:)

bebegin ilk kıpırtıları:)

hamilelikte karın seyirmesi karında seyirme hamilelikte seğirme karında kıpırtı karın içinde kıpırtı melişlerim.... hamileliginde bebeginin ilk kıpırtılarını hissettiginizdekive heyecanı mutlulugu paylaşalım....ve ilk nasıl hissettigimizi bazen karında seyirme bazende kıpırtı şeklinde.......sizinkiler nasıldıı? ben bugün ilk kez bebegim kıpırtılarını hissettim inanılmaz bişey çook...
  4. Bebegimin ilk resmi teyzeleri :))

Bebegimin ilk resmi teyzeleri :))

ultrason goruntuleri bebek resimleri bebek ultrason goruntusu uc aylik bebek TEYZELERIIIII :) Bebegimin ilk resmini sizlerle paylasmak istedim, Gecen gun bebegimin ilk patiklerinin resimlerinide paylasmistim sizlerle, ilk hamislik olunca insan bir tuhaf oluyor, butun dunyayla paylasmak istiyorsun herseyini sanki,gorgusuzmuyum neyim hahaha gormemis hamis kalmis, tutmus herseyini paylasmis...

Sayfayı Paylaş