gebe
  1. candancana

candancana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğimin Sağlığı için

Konu, 'Çöplük' kısmında candancana tarafından paylaşıldı.

Bebeğimi büyütürken her türlü bilgiden faydalanmaya çalışıyorum. Mesela geçenlerde Molfix Facebook sayfasında bebeğime masaj yaparsam daha rahat uyuyacağını öğrendim. Her gece masaj yapıyorum kızıma.. Böyle önerileriniz varsa sizi de dinlemek isterim.

Bebeğimin Sağlığı için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. NST testi nedir bebeğimin sağlığı için şartmıdır

NST testi nedir bebeğimin sağlığı için şartmıdır

nst testi nst nedir ne zaman yapılır yorumu sonuçları NST bebeğin iyilik halinin değerlendirilmesinde en sık uygulanan testtir.Rahim kasılmalarının olmadığı bir dönemde yapıldığı için üzerinde herhangi bir stres olmayan bebeğin durumu değerlendirilir.Nonstres test olarak adlandırılması bu yüzdendir.annenin dinlenmiş ve tok...
  2. Anne ve Bebek Sağlığı İçin Omega-3

Anne ve Bebek Sağlığı İçin Omega-3

bebeklerde omega 3 bebeklerde omega 3 kullanımı Kolay içilebilmesi için portakal suyuYLA tatlandırılan Seven Seas'n çocuk sağlığına olumlu etki yapmaktadır. Yetersiz uyku düzeni ve olumsuz davranış gibi hiperaktivite belirtileri gösteren, dikkat eksikliği ve okuma güçlüğü problemi olan çocuklarda Seven Seas kullanımı, belirtilerin aza indirilmesinde YARDIMCI etken oluyor....
  3. Bebeklerde diş sağlığının korunması için !!!

Bebeklerde diş sağlığının korunması için !!!

Anne meleklerim bebeğinizin diş sağlığını korumak sizin elinizde , nasıl mı?Bakın çok kolay,neler yapmanız gerektiğini anlatmışlar. Bebeklerde diş sağlığının korunması için flor uygulaması öneriliyor. Gelişen teknolojiyle cila, jel, diş macunu, gargara ve ciklet formuna getirilen flor uygulamaları, çocukların diş sağlığının korunmasına ve çürük riskinin azaltılmasına olanak sağlıyor....
  4. Bebeğinizin sağlık günlüğü

Bebeğinizin sağlık günlüğü

Henüz dördüncü ayını dolduracak olan kızımın aşılarını yakınımızdaki sağlık ocağında yaptırıyorum. Karma aşısını yaptırmak için geçenlerde yine sağlık ocağındaydım. Hazır gitmişken kilosunu da tarttırayım istedim. Malesef bebişleri Salı ve Cuma günleri dışında tartmıyorlarmış. Ama olsun nasıl olsa yakın deyip Cuma günü yine sadece kızımın boy ve kilosunu öğrenmek için sağlık ocağımıza...
  5. Bebeğim uyumuyor ne yapabilirim ?

Bebeğim uyumuyor ne yapabilirim ?

Bebeklerin sağlıklı ve mutlu gelişimleri için uykunun önemi büyüktür.Uykusunu alamayan uyumayan bebekler sağlıklı gelişemez ,kilo alamaz ve sürekli huzursuz olur.Bebekler kadar ebevenlerde bu durumdan rahatsızlık duyar.Bebeklerde uykusuzluk derdini yaşamayan yoktur.Peki uykusuzluk problemi yaşıyan bebeklerde bu sorun nasıl aşılır,bebeklerde uyku düzeni nasıl olmalıdır.bebeği uykuya...

Sayfayı Paylaş