gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebeğin başında kelime-i şahadet!

Konu, 'Dini Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sudan'da yeni doğan bir bebeğin başında Kelime-i
    Şehadetin yazılı olması doktorları şaşırttı.
    Sudan"da bir hastahanede dünyaya gelen bebeğin başının üst tarafında "Lâ ilâhe illallah Muhammedun Resûlullah" ibaresinin yazılı olması doktorları şaşırttı.

Doğumu gerçekleştiren Sudanlı doktor Muntesir el-Akbar gazetesine yaptığı açıklamada, hayatında ilk kez böyle doğum ile karşılaştığını söyledi.

Dr. Muntesir, bebeğin doğumu esnasında şu anda Kelime-i Şehadetin yazılı bulunduğu bölgede nur gibi parlak bir ışığın bulunduğu açıkladı. İki gün sonra çocuğu ziyaret ettiğinde bebeğin başının üzerinde ışık gibi parlayan yerde bu kez "Lâ ilâhe illallah Muhammedun Resûlullah" ibaresini gördüğünde dehşete kapıldığını bildiren Dr. Muntesir, tüm doktor arkadaşlarının da duruma çok şaşırdıklarını kaydetti. Bebeğe “Muhammed” adını takan ailesi, çocuklarının ölmesinden endişe ediyor.

(KAYNAK:SONSAYFA)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bebeğin başında kelime-i şahadet!
    okadar çok doğada örnekler varki buna benzer hala bazıları niye inanmaz şaşarım vay onların haline diyorum sadece....emeğine sağlık canım

3. sude

sude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

MAŞALLAH çk şanslı v mübarek bi bebş.dediiniz gibi ark lar örneği çok ama bunu ilk kez görüom.emeğine v yüreğine sağlk bu güsel paylaşımın için.

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Tskler canim...

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bebeğin başında kelime-i şahadet!
    emeğine sağlık

Bebeğin başında kelime-i şahadet! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeklerin başları...

bebeklerin başları...

Bebeklerin kış giyiminde, evden dışarı çıkarken öncelikle başına dikkat edilmesi gerektiğini ifade eden Prof. Dr. Örs, şunları kaydetti: “Bebekler en fazla vücutlarına oranla büyük olan başından ısı kaybeder. Koruyucu özellikteki saçın bulunmaması ısı kaybını artırır. Bu nedenle kışın bebeklerde başlık kullanımına özen gösterilmesi gerekir. Baştan ısı kaybı önlendiği sürece soğuk algınlığı...
  2. 'Kel başa şimşir tarak ' atasözünün hikayesi

'Kel başa şimşir tarak ' atasözünün hikayesi

kel başa şimşir tarak atasözünün anlamı kel olan hikayeleri kellikle ilgili atasözleri kellikle ilgili sözler başa şimşir tarak deyiminin hikayesi Şimşir sözcüğü, kılıç anlamına gelir. Deyimde kullanılan şimşir sözünün aslı çok sert ve dayanıklı olduğundan, tarak, cetvel v.b. yapımında kullanılan 'şimşir' ağacından gelmektedir. Eskiden zengin bir aile, kızlarını gelin ediyorlarmış. Oğlan...
  3. Bebeğim kel???

Bebeğim kel???

bebeğimin saçları uzamıyor bebeğimin saçı uzamıyor saçı çıkmıyor Anne meleklerimizin merakını cezbeden bir konu daha :D:D Bebeğim kel ya da bebeğimin saçları dökülüyor :S Korkmayın meleklerim okuyun :bebeğim: Bazı bebekler tamamen kel doğar. Ancak saçlı doğan bebeklerin de saçları ilk aylarda tamamen dökülür. Hamileliğin 6. haftasında fetüsün saç kökleri oluşmaya başlar. Bu dönemde...
  4. Kelime-i Tevhid cümlesi nedir?

Kelime-i Tevhid cümlesi nedir?

Kelime-i Tevhid cümlesi nedir? ne anlama gelmektedir bana yardım edin meleklerim lütfen. Tşk.
  5. Rüyamda Kelime-i Tevhid okumak?

Rüyamda Kelime-i Tevhid okumak?

şuan 7 haftalık hamileyim ve rüyamda yanımda bir adam var ve elinde bir tablo üzerinde altın renkli yazılılarla arapça bişiler yazıyor. Adam okuyamıyor dönüp adama " Lâ ilâhe illallah Muhammeden Resûlullah " yazıyor diyorum. Bunun anlamı nedir? Birde boynuzları kocaman bir koç gördüm üzerime geliyordu boynuzlarından tuttum imdaaat diye bağırmaya başladım..

Sayfayı Paylaş