gebe
  1. bylgcansu

bylgcansu Forum Okuru

Bebeğin Cinsiyeti Ne ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bylgcansu tarafından paylaşıldı.

canım internette yazan herşeye inanmayın derim ben.dün öğrendim bebeğimin cinsiyetini.erkekmiş:)çok mutlu oldum gönlüm erkek olmasından yanaydı.önce sağlık tabi ama haklısınız insan merak ediyor.4.aya girdiğimde cildim çok bozuldu.sivilceler çıktı.kız bebek anneyi çirkinleştirir dediler vs.vs.saçma yani.siz hiç bişeye inanmayın.sabırla doktorunuzun söyleyeceği güne ve ana odaklanın.

Bebeğin Cinsiyeti Ne ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğimin cinsiyeti ne

Bebeğimin cinsiyeti ne

bebeğimin cinsiyeti ne 3 aylık hamileyim cinseyetinin nasıl anlarım
  2. Bebek cinsiyeti ne zaman kesinleşir

Bebek cinsiyeti ne zaman kesinleşir

bebek cinsiyeti ne zaman öğrenilir bebek cinsiyeti ne zaman belli olur bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur bebeğin cinsiyeti ne zaman oluşur bebeğin cinsiyeti ne zaman anlaşılır bebeklerde cinsiyet kaçıncı haftada belli olur ve dahasını bu yazımızda öğreniyoruz arkadaşlar. Evet melek'ler, başlığımızdan da anladığınız üzere bu yazımızda bebeklerde cinsiyet kaçıncı haftada belli olur konusuna...
  3. Bebeğimin Cinsiyeti Ne Olacak?

Bebeğimin Cinsiyeti Ne Olacak?

çin takvimi, bebeğin cinsiyetini öğrenmenin yolları, bebeğim kızmı erkekmi Bundan tam 700 yıl önce Çinliler Pekin yakınların da doğacak bebeklerin cinsiyetlerini tahmin eden ve büyük doğruluk payı olan çin takvimini buldular. Çin takvimine göre %90 bebeğin cinsiyetini öğrenmeniz mümkün. Çin takvimini deneyenlerin çoğu cinsiyet tahminin doğruluğunu yaşayarak hayretler için de kalıyorlar. Ufak...
  4. Bebeğimin cinsiyetinde yanılma  olurmu?

Bebeğimin cinsiyetinde yanılma olurmu?

Anne ve babalar çocuk bekledikleri zaman, sağlıklı olmasını dilerler. Ancak bununla birlikte herkes cinsiyetini de merak eder ve bir an önce öğrenmek ister. Bebeğin cinsiyetinde yanılma yaşanabilen durumlar arasındadır. Bu durumu garantiye almak için bebeğin doğumunu bekleyen ebeveynler de vardır. Bebeğin cinsiyeti bazı durumlardan dolayı karıştırılabilir cinsel organ başka bir bölümüne denk...
  5. bebeğin cinsiyeti ne zaman  görünür?

bebeğin cinsiyeti ne zaman görünür?

Slm ben 2,5 aylık hamileyim bebeğimin cinsiyeti ne zaman görülür ilk gebeliğim

Sayfayı Paylaş