gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebeğin çok ağlaması

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bebeğim çok ağlıyor, ne yapmalıyım bu bebeklerde neden ağlar anlamış değilim. Altı kuru karnı tok gazınıda çıkarttı hala ne diye ağlıyor ne kadar zor bi iş şu annelik yahu offffffffff of

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebeğin çok ağlaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolik(sancı)ağlaması her bebekte görülür!

kolik(sancı)ağlaması her bebekte görülür!

Bebeklerdeki kolik (sancı) ağlaması günde 3 saatten fazla süren sebebi belli olmayan aşırı ağlama ve huysuzluk hali olarak tanımlanıyor. Koliğin bir hastalık olmadığını belirten uzmanlar, yeni doğan her 10 bebekten 1’ini etkilediğini söylüyor. Kolik atakları genelde iyi beslenen çok emen bebeklerde görülüyor. Özellikle eğitim düzeyi yüksek annelerin ilk çocuklarında görüldüğü de tespit...
  2. çok şık bebek battaniyeleri

çok şık bebek battaniyeleri

bebek battaniyeleri şık bebek battaniyeleri bataniyeleri hazır hazır ben en çok bunu beğendim...
  3. bebeğim çok kusuyor

bebeğim çok kusuyor

bebegim çok kusuyor kucağımdayken bir anda her yer kusmuk oluyor neden olabilir doktora gitmeli miyim =(
  4. Yenidoğan Bebeklerin Çok Uyuması

Yenidoğan Bebeklerin Çok Uyuması

yenidoğan bebeğin fazla uyuması yenidoğan bebeğin çok uyuması Sevgili melekler, taze anneler bebek bakımında tecrübesiz olmaları sebebiyle bu açıklarını annelerinden, kayınvalidelerinden ya da yakınlarında bulunan tecrübeli kişilerden yardım alarak kapatabilirler. Ancak yakınında bir tecrübeli olmayınca hemen her türlü durum akıllarını kurcalayabilir. Bu durumlardan birisi de yenidoğan...
  5. Rüyada bebek ağlaması duymak

Rüyada bebek ağlaması duymak

Rüyada bebek görmek kadın için başarı, sevdiğiniz ile güzel muhabbete, izzet ve kuvvet sahibi eşe işaret eder. Bebek rüyası müjde ve sevinç ile güzel haberleri müjdeleyen mübarek ve hayırlı bir rüyadır. Bebek rüyaları kız veya erkek cinslerine göre farklı şekillerde tabir olunur. Erkek bebek rüyası, hayır ve saadet ve sevinç ile yorumlanır. Kız bebek rüyası kadın için hayırlı evlilik güzel...

Sayfayı Paylaş