gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğinizi yatağınıza almayın

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ebeveyniyle aynı yatakta yatan bebeklerin boğulma riski, kendi yatağında yatan bebeklere göre 40 kat daha fazla. Saint Louis Üniversitesi Tıp Okulu'ndan Profesör Dr. James Kemp, anne ve babasıyla aynı yatakta yatan bebeklerde ani ölümlerin daha çok görüldüğünü belirtiyor. Kemp'in liderliğinde yapılan bir çalışmada, katılımcıların yüzde 13'ünün bebekleriyle aynı yatağı paylaştıkları belirlendi. Araştırmaya göre bebeklerin özellikle ilk aylarda, yumuşak bir yastık veya duvarla yatak arasına sıkışma potansiyelleri çok yüksek. Amerikan Pediatri ani ölümleri önlemek için bebeklerin sırtüstü yatırılmasını öneriyor.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bebeğinizi yatağınıza almayın
    evet canım burda bir komşumuzun başına geldi yanlarında yatırdıkları bebekleri sabah kalktıklarında ölmüştü emeğine sağlık canım.

Bebeğinizi yatağınıza almayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğimin yatağı nasıl olmalı ?

Bebeğimin yatağı nasıl olmalı ?

bebek yastığı nasıl olmalı sağlıklı yastık nasıl olmalı bebek için sağlıklı yatak İyi bir gece uykusu , hepimizin olduğu gibi bebeklerinizin de ihtiyacı! Bebeğinizi yatağına her yatırdığınızda, yattığı yerin sadece güvenli değil aynı zamanda rahat ve huzurlu olduğundan da emin olmanız gerektiğini unutmayın! İşte bir bebek karyolasında ve aksesuarlarında bulunması gereken özellikler: Bebek...
  2. Bebek Beşik ve Yatakları

Bebek Beşik ve Yatakları

bebek beşikleri beşikler bebek besikleri beşikleri ve fiyatları küçük Hayatımıza yeni katılan o minik mucizenin huzuru, rahatı ve güvenliği aynı zamanda konforunu sağlamak amacıyla dizayn ediliyor bebek beşik ve yatakları. Ailemizin, yuvamızın yeni sakini için her şey düşünülmüş tasarımlarca. Derlediğim beşik ve yatak modelleri çok şık ve çok sevimli görünüyorlar. Bebek bekleyen melişlerime...
  3. Bebeğinizin yatağına dönence

Bebeğinizin yatağına dönence

bebek dönence bebek dönenceleri beşik dönenceleri dönence Anne olacak olan melerklerim sizlerin de dikkatini çekermi bilmem ama ben bebek yataklarına takılan dönenceleri çok beğeniyorumHatta sizlere biraz görsel şölen hazırladım bu konuda.
  4. Bebeğine Özel Yatak

Bebeğine Özel Yatak

Büyüme hormonu en fazla uykuda salgılanır. Yani sağlıklı büyümenin birinci şartı sağlıklı bir uyku uyumaktan geçer. Bu nedenle de bebeğimizin en fazla zaman dilimini geçirdiği yer yatağıdır ve önemlidir . Bebek yatağı bebeğimizin sağlığı, gelişimi için gereklidir. Uuntmayalım hamiş meleklerimiz özellikle bir gözatın derim.. Büyüme hormonu en fazla uykuda salgılanır. Yani sağlıklı...
  5. Bebek yatağı nasıl olmalı

Bebek yatağı nasıl olmalı

bebek yatağı nasıl olmalı Bebek yatağı çeşitleri Selam kızlar Bende yatak alırken çok araştırmıştım ben çok büyük olmayan bir yatak tercih ettim2 yaşına geldiğinde yenileriz diye düşündük sizlerede tüm ayrıntıları ile nelere dikkat etmeniz gerekir paylaşmak istedim Bebek odaları için özel tasarım sticker ve ayna modelleri | Melekler Mekânı | Hamilelik Hobiler Magazin Moda Gebelik Sağlık...

Sayfayı Paylaş