gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bebek arabası.. Peki ya sonra???

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar teknoloji ilerledikçe hayatımızda alışık olduğumuzun çoğu şeyinde değiştiğini bazen bu değişenlere karşı bile hayretler içerisinde kaldığımızı görüyoruz Ve şu an benim hayretler içerisinde kaldığım bir an arkadaşlar sebebi ise bir bebek arabasının son aşama halini gördükten sonra yani brawo diyorum icat edene ve tasarlayana.
    İlk başta masum bir çocuk arabası gibi gördüğüm arabayı öyle tasarlamışlarki bakın bir arabayı ne şekillerde kullanabiliyorsunuz:)

Nasıl sizlerde şaşırdınız değil mi:)

Yurt dışında bir firmanın anne ve babalar için yeni tasarladığı bu küçük araç görenlerin dikkarini çekmeyi başardı. İlk görünüşte 3 tekerlekli bebek arabası olarak görünen bu araba küçük değişimlerle bisiklete dönüşüyor.

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    tabii insanlarda bu zeka ve bu teknoloji sonoç bu ama gerçekten süper

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    aaaa çok güzel yaa
    keşke kardeşim olsa diorum şimdi ama annem buna izin vemez çocuğun yüzüne soğuk vurur die:D:D:D:D

Bebek arabası.. Peki ya sonra??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek arabası

Bebek arabası

Rüyada bebek arabasını çekmek, telaşa neden olan bir durumun ortadan kalkacağına işaret eder. Arabada eğer güzel bir bebek de varsa sorun kalkacağı gibi iyi bir kısmet de gelecek demektir
  2. İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

İhanete uğradınız ve aldatıldınız peki ya sonra....

Kesin olarak aldatıldığınızı öğrendiniz ve dünyanız başınıza yıkıldı peki ya sonra? Ne yapacağınızı nasıl davranacağınızı bilemiyor ve ilişkiniz konusunda sağlam karar veremiyorsunuz bence bu çok normal çünkü girmiş olduğunuz şokun etkisiyle zaten o anda hiçbir kadın sağlam düşünemez... Belki birazdan vereceğim bilgilerle ilişkinize yön verecek kararları alırken yardımcı olabilirim o yüzden...
  3. peki ya sen?

peki ya sen?

Dilek olmak isterdim… Kayan bir yıldızın ardından tutulan. Armağan olmak isterdim… Bir çocuğun başucuna bırakılan. Gülücük olmak isterdim… Kollarını annesine açan bir bebekte. Nota olmak isterdim… Yazılmayı bekleyen bir aşk şarkısında. Nefes olmak isterdim… Neyzenin neyine üflediği. Kanat olmak isterdim… Özgürce uçan bi...r kuşta. Zeytin dalı olmak isterdim… Bir güvercinin gagasında....
  4. Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingöl'ün Otomobili Yandı! Evler boşaltıldı, iki itfaiye aracı hazır bekletildi, 50 litre benzin ve 2 çuval bezle Bingöl'ün arabası alev topu oldu. Başrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun paylaştığı, cumaları TRT 1'de yayınlanan 'Bulutların Ötesi' adlı dizinin seti, önceki gün heyecanlı anlara sahne oldu. EVLER BOŞALTILDI Sette; Yavuz Bingöl'ün canlandırdığı 'Bekir'...

Sayfayı Paylaş