gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek bisküvisi besleyici mi kaçıncı aydan itibaren verebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebek beslenmesinde bebe bisküvisinin yeri varmı.kacıncı ayda nasıl başlanıyor, bebeğimi sadece şişirecek besin olmasından korkuyorum

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Fazla verilmemek kaydıyla besleyici değere sahiptir. Bebeğinize 4. aydan itibaren devam sütüne yada meyve püresine 2-3 tane bisküvi ekleyerek başlayabilirsiniz. Bu aylarda bir fincan öğün tüketilebilir 6. aya doğru bu ebat bir kaseye dönüşebilir ve bisküviyi kahvaltılarında da kullanabilirsiniz.

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    bende kullandım ama hiçbir zaman öğün olarak düşünme sadece kahvaltı olarak sabahları ver 4 aydan sonra ben biberonuna katmaya başlamıştım

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Sağlık ocağında bebişlerimle alakadar olan aile hekimimizin hemşiresi bana bebe bisküvisini önermedi zaten benim bebişlerde sevmediler o yüzden ben vermiyorum. Ama iki oğlumda çok fazla yediler. hatta ikinci oğlumda üç aylık falandı vermeye başlamıştım.

bebek bisküvisi besleyici mi kaçıncı aydan itibaren verebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek bisküvisi

bebek bisküvisi

bebek bisküvi tarifleri bebe bisküvisi tarifi bebek bisküvi tarifi vanilya yerine ne kullanabilirim bisküvisi tarifleri Ben evde sürekli kurabiye, poğaça, tuzlu çubuk gibi atıştırmalıklar yaparak hazır bulundurmaya çalışıyorum. Bazen oğlum eline bir şeyler alıp yemek istediğinde ona veriyorum yada dışarıya çıkarken çantama atıyorum. Böylece yemesini istemediğim paketteki bisküvi vesaire...
  2. Bebek kumpiri tarifi ( 6 aydan itibaren)

Bebek kumpiri tarifi ( 6 aydan itibaren)

kumpir tarifi video 6aydan itibaren bebek çorbaları bebek kumpiri kumpir Bebeklerinizin severek yiyeceği bir tarif :) Malzemeler 1 orta boy haşlanmış patates 1/2 haşlanmış yumurta sarısı 1 çorba kaşığı pekmez 1/2 kibrit kutusu tuzsuz beyaz peynir 30 ml devam sütü Hazırlanışı Patates,yumurta sarısı,pekmez,beyaz peynir,ve 30 ml devam sütü ezilip karıştırılarak leziz bir kahvaltı...
  3. Bebekler kaçıncı ayda oturur?

Bebekler kaçıncı ayda oturur?

bebek kaçıncı ayda oturur bebekler kaçıncı ayda oturmaya başlar bebekler oturur hangi oturmaya başlar bebek kaçıncı ayda oturur, bebekler kaçıncı ayında oturur, bebekler kaçıncı ayda oturmaya başlar, bebekler kaçıncı ayda oturabilir, bebekler kaçıncı ayda oturtulur Bebeğinizin kaçıncı ayında bağımsızca oturabiliceğini merak ediyor musunuz? O halde bu merakınızı giderelim Melek'ler:)...
  4. Bebeğimize Kaçıncı Ayında Ne Yedirmeliyiz?

Bebeğimize Kaçıncı Ayında Ne Yedirmeliyiz?

bebeklerde beslenme, hangi ay hangi besin, beslenme düzeni, aylara göre beslenme, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bebeklerimiz büyüyüp ek besine başladıkları zaman onlara elimizden geldiğince besinlerin en sağlıklısını,doğalını yedirmeye çalışırız.Büyüdükçe de verdiğimiz gıda yelpazesini iyice genişletiriz.Aşağıda ki makalede hangi ayda hangi...
  5. cicibebe bisküvisi besleyici mi bebeğime vermelimiyim ?

cicibebe bisküvisi besleyici mi bebeğime vermelimiyim ?

Merhaba.Ben bebeğime arada bir cicibebe veriyorum sütle ama pek te hoşuma gitmiyor.Sonuçta bisküvi ? Sizler bebekleriniz verdinizmi, ne zaman ilk verdiniz, ne kadar verdiniz? Vermedinizse neden? Çok sordum şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş