Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

1. nisan

nisan Yeni Üye

çin takvimi hesaplama bebek cinsiyeti hesaplama çin tablosu takvimine göre cinsiyet takvimi bebek cinsiyeti Doğacak bebeklerimizin cinsiyetini merak ediyorsanız işte bu çin takvimi tam size göre

İşte cinsiyet tablosu (E: Erkek K: Kız)

Son düzenleme: 30 Haziran 2008
    SadmiN bunu beğendi.
  2. nisan

nisan Yeni Üye

Ce: Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)
    linki tiklayinnn

Son düzenleme: 30 Haziran 2008
  3. nisan

nisan Yeni Üye

Ce: Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)
    evt oldu herkes bakip ögrenebilir ilk sayfayi tiklayin sevgiler

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Cevap: Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)
    Sayfa görüntülenemiyor

5. nisan

nisan Yeni Üye

6. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

ben gördüm sayfayı canım emeğine sağlık

7. nisan

nisan Yeni Üye

sagol gurbet kusumm

Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. aşı tablosu

4 aylık bebek aşıları ilkokulda yapılan aşılar 1sınıfta yapılan aşılar 7 aylık bebek aşıları 1 sınıfta sağlık bakanlığının yapılmasını zorunlu tuttuğu Aylara göre yaptırmanız gereken bebek aşıları Sağlık Bakanlığı yayınladığı bir genelge ile aşı takviminn son hali şu şekilde: BCG 2.ayın sonuda I ilkokul 1.sınıfta R DBT 1.ayın sonunda I 2.ayın sonunda II 3.ayın sonunda III 16-24.ay R...
  2. ultrasonografide bebek cinsiyet tayini

cinsiyet tahmininde yanılma ultrasonda cinsiyet yanılması hamilelikte yanılması yanılmaları gebelikte Yumurta sperm tarafından döllendiği anda doğacak bebeğin cinsiyeti de bellidir. Bunu belirlemede yumurtanın yani annenin hiçbir rolü yoktur. Cinsiyeti belirleyen erkekden gelen spermin taşıdığı kromozomdur.Cunku anne, yani dişi, XX kromozom yapısına, baba ise XY kromozom yapısına sahiptir. Bu...
  3. Bebek Cinsiyet Tayini

Antik Çin, Mısır ve Yunan uygarlıklarından beri insanoğlu doğacak bebeğinin cinsiyetini doğmadan önce saptayacak ve istediği cinsiyette bebek sahibi olmasını sağlayacak fomüllerin peşinde koşmuştur. Bu konuda sayısız hurafe, halk öyküsü ve sihirli öneriler ortaya atılmıştır. Günümüzde bile bazı “otoriteler!” ve “konunun uzmanları!” çiftlere istedikleri cinsiyette çocuk sahibi olabilmeleri için...
  4. Bebek cinsiyet tayini

Antik Çin, Mısır ve Yunan uygarlıklarından beri insanoğlu doğacak bebeğinin cinsiyetini doğmadan önce saptayacak ve istediği cinsiyette bebek sahibi olmasını sağlayacak fomüllerin peşinde koşmuştur. Bu konuda sayısız hurafe, halk öyküsü ve sihirli öneriler ortaya atılmıştır. Günümüzde bile bazı “otoriteler!” ve “konunun uzmanları!” çiftlere istedikleri cinsiyette çocuk sahibi olabilmeleri için...
  5. Burçların Aşk Tablosu

KOÇLARIN AŞK TABLOSU KOÇ-KOÇ Coşkulu bir ilişki *** KOÇ-BOĞA Sıkıntı verici, sıradan bir ilişki * KOÇ-İKİZLER Sürprizler ve heyecan verici bir ilişki *** KOÇ-YENGEÇ Fazla duygusal bir ilişki ** KOÇ-ASLAN İddialı ve zorlayıcı **** KOÇ-BAŞAK Anlaşılmaz ve sıradan * KOÇ-TERAZİ Çekişmeli ve yararlı bir ilişki **** KOÇ-AKREP Duygusal Heyecanlar *** KOÇ-YAY Muhteşem bir ikili ***** KOÇ-OĞLAK...
  6. 2010 Bebek Takvimi

bebek takvimleri 2010 bebek takvimi takvimi resimli takvim takvim bebekleri Sevgili Melekler Bebek takvimleri çok sevimli oluyor. Görünce paylaşmak istedim. Umarım beğenmişsinizdir. Not: Evdeki resimlerinizi bunlara uyarlayıp renkli fotokopi ile kendinizde bebeğinizle bir takvim oluşturabilirsiniz. Fikir benden:)
  7. Bebek Cinsiyet Tahmini

cinsiyet tahmini rus cinsiyet takvimi rus takvimine göre takvimi takvimine göre hesaplama Merhaba melekeler; Hamiş meleklerin en merak ettiği şey, hiç şüphesiz, bebeğin sağlıklı olup olmamasından sonra; cinsiyetinin ne olduğu konusudur.:hamileyim::hamile:Bunu merak etmenin çeşitli sebepleri vardır.Sebeplerden biri de alışveriş isteğini bastırmak zorunda kalmak :küstüm:Cicili bicili, allı morlu...
  8. cinsiyet belirleme erkek ve kız bebek belirleme yöntemi

cinsiyet belirleme merhaba bebek istiyoruz.1 oğlum var, diğerinine Allah nasip ederse kızım olsun istiyorum acaba belirleme şansım varmı bilmiyorum doğum tarihim 20.08.1987 son adet tarihim 06.11.2011 aralık ocak gibi hamile kalmayı düşünüyorum yada nisan dan sonra ne yapmalıyım nasıl belirleyebilirim.. cevap yazarsanız sevinirim...
  9. Cinsiyet Öğrenmek İçin 2013 Yılı Çin Takvimi

Çin Takvimi 2013 2013 Çin Takvimi Sevgili melekler, elbette doğruluğu ile ilgili hiçbir kanıt yok ama yine de bebeğinin cinsiyetini merak eden anne adayları Çin Takvimi 2013 bakmadan geçemiyor. Biz de bu sayfamızda 2013 Çin Takvimi tablosunu sizlerle paylaşıyoruz. Allah hepinizin gönlüne göre versin :) Çin tavkimi ile cinsiyet hesaplamak için hamile kaldığınız ayı bilmeniz...
  10. Rus Takvimi Bebek Cinsiyeti Hesaplama

rus takvimi nedir,rus takvimi cinsiyet hesaplama doğrumu,rus takvimi cinsiyet hesaplama nasıl yapılır,rus takvimi cinsiyet hesaplama hakkında bilgiler Rus takvimi, ismindende anlaşılacağı üzere rusların bebek cinsiyetini tahmin etmede kullandığı bir yöntem. Sözde erkek ve kadının kan yenilenmesi bazı alan (sözde diyoruz çünkü herhangi bir bilimsel onayı vb. yok) takvime anne ve babanın...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çin çizelgesi