Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

1. nisan

nisan Yeni Üye

çin takvimi hesaplama bebek cinsiyeti hesaplama çin tablosu takvimine göre cinsiyet takvimi bebek cinsiyeti Doğacak bebeklerimizin cinsiyetini merak ediyorsanız işte bu çin takvimi tam size göre

İşte cinsiyet tablosu (E: Erkek K: Kız)

Son düzenleme: 30 Haziran 2008
    SadmiN bunu beğendi.
  2. nisan

nisan Yeni Üye

Ce: Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)
    linki tiklayinnn

Son düzenleme: 30 Haziran 2008
  3. nisan

nisan Yeni Üye

Ce: Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)
    evt oldu herkes bakip ögrenebilir ilk sayfayi tiklayin sevgiler

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye

Cevap: Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi)
    Sayfa görüntülenemiyor

5. nisan

nisan Yeni Üye

6. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye

ben gördüm sayfayı canım emeğine sağlık

7. nisan

nisan Yeni Üye

sagol gurbet kusumm

Bebek Cinsiyet Tablosu(Çin Takvimi) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çin Takvimi bekleyenler için

çin takvimi hesaplama çin takvimine göre yaş hesaplama takvimi yaş takvimine göre hesabı hamilelik Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin'de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz. PEK...
  2. 2012 çin takvimi

Kızlar bana 2012 yılı için çin takimi verebilir misiniz ( gebelikle ilgili olanldan bahsediyorum )
  3. Cinsiyet Öğrenmek İçin 2013 Yılı Çin Takvimi

Çin Takvimi 2013 2013 Çin Takvimi Sevgili melekler, elbette doğruluğu ile ilgili hiçbir kanıt yok ama yine de bebeğinin cinsiyetini merak eden anne adayları Çin Takvimi 2013 bakmadan geçemiyor. Biz de bu sayfamızda 2013 Çin Takvimi tablosunu sizlerle paylaşıyoruz. Allah hepinizin gönlüne göre versin :) Çin tavkimi ile cinsiyet hesaplamak için hamile kaldığınız ayı bilmeniz...
  4. çin takvimi

bende otomatik çin takvimi hesaplama yönteminde yaşım 27 oluyor ve kız çıkıyodu aslında sene olarak 26 yaşındayım 26 yaşa göre bakınca temmuz ayı erkek çıktı ve bebeğim erkek ultrasonda gözüktü.bilgisi olan cevaplarsa sevinirim ilerde inşallah bide kızım olsun istiyorum ben mesela eylül 1986 doğumluyum 2015 te 2. çocuğumu düşündüm diyelim eylül ayından sonra 30 yaşa göre mi çin takvimine mi...
  5. Çin takvimi 2014

2014 yılı çin takvimi hesaplaması Adından da anlaşılacağı üzere Çin Takvimi'ni Çinli'ler bundan taaa 700 yıl önce icat etmişler ve kullanmaya başlamışlar değerli melekler Şimdi sizlere bu yöntemden bahsederek nasıl yapılacağı hususunda bilgiler vermek istiyorum. Birçok Avrupa memleketinde bebeğinin olmasını bekleyen anneler babalar o kadar teknolojik gelişme varken mutlaka ultrasonla...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. cinsiyyet tablosu