gebe
  1. meryem214434

meryem214434 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebek Cinsiyet Tahmini

Konu, 'Gebelik' kısmında meryem214434 tarafından paylaşıldı.

cinsiyet tahmini rus cinsiyet takvimi rus takvimine göre takvimi takvimine göre hesaplama Merhaba melekeler; Hamiş meleklerin en merak ettiği şey, hiç şüphesiz, bebeğin sağlıklı olup olmamasından sonra; cinsiyetinin ne olduğu konusudur.:hamileyim::hamile:Bunu merak etmenin çeşitli sebepleri vardır.Sebeplerden biri de alışveriş isteğini bastırmak zorunda kalmak :küstüm:Cicili bicili, allı morlu şeyler mi almalıyım yoksa arabalı, uçaklı şeyler mi?:zonked:Bu konuda herkes bir tahmin yürütür.:S :gossip: :gathering: Ben de bu konuda yeni birşey duydum.Göbeğin altındaki çizgide duran kıllar aşağı doğru bakıyora bebiş kız; yukarı doğru bakıyorsa erkek demekmiş.Bu forumda hem doğruluğuna bakalım; hem de yeni tahminlerde bulunalım.
    bebek kız mı erkek mi.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 13:39
  2. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    canımmm topiğin hayırlı olsun burdan bebeişinin sağlıkla büyüp cinsiyetini ne olduğunu öğrendiğin günleri yazmak nasip olsunnnnnn ben henüz hamiş melek değilim ama hamiş olmak için can atan bi melweğimmm :Dve iananıyorum bi gün RABBİM banada meleğimi yollıcak ve ben o gün dünyanın en mutlu insanı olucammmmmm iananıyorum tüm kalbimle diliyorumm bunu ve bende heyecanla snein topiğine gelip bebişimin cinsiyetini yazıcammm ALLAHIM nolu hayallarim gerçk olsunnnnnn
    hadi ilk tahmini ben yapiim snein için içimden KIZ ebebk geçiyo bitanemmm bakalım tutcakmııı sağlıklı sıhatli hayırlı bi evlat olsunnn Allah analı baallı sağlıkla büyütmnizi nasip etsinnnnnn

3. meryem214434

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet nurum Rabbim kimseyi bu mutluluktan mahrum etmez kesinlikle.senin bebeğinin cinsiyetini de burdan haykıracaz inşaallah.bu arada benim göbiş kıllarım yukarı doğru bakıyor.bakalım bu tahmin şekli doğru mu?

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

benim kızım olacak ve göbek kıllarım aşağı doğru bakıyor :)

5. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    öncelıkle hayırlı olsun topıkımız:) eger gercekten dogruysa su tuylerın bakma tarafı yanıııı....süper olur.....meryemcım ıcımden kız gecıyo canım senın ıcın.....hayırlısı bakalım.....

6. meryem214434

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olsun sağlıklı olsun tatlım.bakalım 2 ay sonra belli olur herhalde.10. haftadayız şimdi

7. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    meryemim inş bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsınnn inş birgün bende bu güzel duyguyu yaşarımm canım benimmm bunu tüm kalbimle istiyorumm
    bence seninn oğlun olcakkk bakalımmm sağlıcakla dünyaya getir inş canımmm

8. Bilgemelek

Bilgemelek Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    38
    hayırlı olsun şekerim , bence de kızın olacak seniiiinnn :)

9. aslıgökçe

aslıgökçe Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    meryemcim benm icimden oglun olcak gibi geciyo. Benim gobek kıllarim yukariya dogru. Oglummu olcak acaba. Ilk burda solerim cinsiyetini. Allah saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

benim 17 haftalık erkek ama benim göbeğimde hiiiiiiiiiiiiç kıl yok hehehe tüy bile yok he he

11. meryem214434

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canlar inşaallah en yakın zamanda sizin de tahminlerinizi yapmaya başlayacaz burda.seviyorum sizi:humble:

Amiiiiiin aslıgökçem.bakalım senin bebişin cinsiyeti ne olacak mavili mi hazırlayacaz oğluşuna yoksa pembeli mi hazırlayacaz kızışına:ehi:

12. selzeh

selzeh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    canım topigin hayırlısı olsun ben burayı ılk okudugumda hep kızın olacakmıs gıbı geçtı içimden ama hakkında hayırlısı saglıklı olsunda cınsıyetının önemı yok tatlım

13. meryem214434

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin kıllar ne alemde canım :D

14. meryem214434

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlısı olsun aslıgökçem bakalım tez doğru mu?eşimin akrabası var 26 haftalık hamile.erkek bebeği olacak.onun da kıllar yukarı bakıyormuş.doğruysa ikimizin de oğluşu olacak.komik şeyler bunlar ama:ehi:

15. daffodil

daffodil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    canım topiğin hayırlı olsun.sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin rabbim inş............

Bebek Cinsiyet Tahmini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizin cinsiyetini tahminde 40 ipucu...

bebeğinizin cinsiyetini tahminde 40 ipucu...

bebeğimin cinsiyetini ne zaman öğrenebilirim bebeğimin cinsiyetini nasıl öğrenebilirim bebeğin ne zaman öğrenebiliriz bebegin nasil anlarim bebeğin nasıl anlarım Doğacak bebeğinizin cinsiyetini tahmin edebilirsiniz. İşte bunu belli eden 40 ipucu..Yüzlerce yıldır, bebek bekleyen anneler, bebeklerinin cinsiyetini tahmin ederken bazı kocakarı metotlarına bel bağlamışlar. Doğacak bebeğinizin...
  2. Bebeğinizin Cinsiyetini Önceden Tahmin Edin

Bebeğinizin Cinsiyetini Önceden Tahmin Edin

bebeğinizin cinsiyetini tahmin edebilir misiniz çocuğunuzun cinsiyetini önceden tahmin edin Kızlar her hamiş bebeğinin kızmı erkekmi olacağını merak eder ve bunu öğrenmek için ultrasona girer....Peki eskiden annelerimiz ninelerimiz bunun tahminini nasıl yaparlarmış... İşte size bebeğiniz kızmı erkekmi olacağını anlamanıza dair ipuçları :yumurta: Erkekse: Hamileliğin ilk zamanlarında sabah...
  3. En Erken Bebeğin Cinsiyet Tahmini

En Erken Bebeğin Cinsiyet Tahmini

gebelikte cinsiyet tahmini erken cinsiyet tahmini erken gebelikte testi Hamile kaldığınız andan itibaren ilk aylarda özellikle bazı soruları çok fazla merak edersiniz.Bunlardan biri bebeğin sağlığı ve diğeri bebeğin cinsiyetidir.Bebeğin cinsiyetini öğrenmek için genelde 4 aydan sonrayı beklemek gerekmektedir.Çünkü bundan önce cinsiyet tahmini hem yanıltıcı olabilir hemde vakit için çok...
  4. Bebeğin cinsiyetinin tahmin edilmesi

Bebeğin cinsiyetinin tahmin edilmesi

bebek cinsiyeti tahmini bebeğin cinsiyeti nasıl tahmin edilir bebek cinsiyetini neden göstermez Hamile meleklerim bebeklerinin cinsiyetini çok merak eder.Şimdi cin takvimi dediğimiz takvimden hesaplama yapıyoruz.Ama hepsi batıl inançmış bunlar okuyun bakın ne yazıyor ne yönetmlerle ögrenirsiniz bebegin cinsiyetini görelim Doğacak olan bebeğin cinsiyetinin doğumdan önce...
  5. Bebeğin cinsiyetini tahmin etme diye bişey var mı

Bebeğin cinsiyetini tahmin etme diye bişey var mı

Meleklerim bebeğim olacakta acaba cinsiyetini nasıl tahmin ediyoruz bunu tahmin etmek mümkün mü nasıl olurda öğrenebilirim bunu bu hususta neler var yardım edin lütfen.

Sayfayı Paylaş