Bebek Cinsiyet Tahmini

meryem214434

Aktif Üye
Üye
Bebek Cinsiyet Tahmini
cinsiyet tahmini rus cinsiyet takvimi rus takvimine göre takvimi takvimine göre hesaplama
Merhaba melekeler;
Hamiş meleklerin en merak ettiği şey, hiç şüphesiz, bebeğin sağlıklı olup olmamasından sonra; cinsiyetinin ne olduğu konusudur.:hamileyim::hamile:Bunu merak etmenin çeşitli sebepleri vardır.Sebeplerden biri de alışveriş isteğini bastırmak zorunda kalmak :küstüm:Cicili bicili, allı morlu şeyler mi almalıyım yoksa arabalı, uçaklı şeyler mi?:zonked:Bu konuda herkes bir tahmin yürütür.:S :gossip: :gathering: Ben de bu konuda yeni birşey duydum.Göbeğin altındaki çizgide duran kıllar aşağı doğru bakıyora bebiş kız; yukarı doğru bakıyorsa erkek demekmiş.Bu forumda hem doğruluğuna bakalım; hem de yeni tahminlerde bulunalım.
bebek kız mı erkek mi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
canımmm topiğin hayırlı olsun burdan bebeişinin sağlıkla büyüp cinsiyetini ne olduğunu öğrendiğin günleri yazmak nasip olsunnnnnn ben henüz hamiş melek değilim ama hamiş olmak için can atan bi melweğimmm :Dve iananıyorum bi gün RABBİM banada meleğimi yollıcak ve ben o gün dünyanın en mutlu insanı olucammmmmm iananıyorum tüm kalbimle diliyorumm bunu ve bende heyecanla snein topiğine gelip bebişimin cinsiyetini yazıcammm
ALLAHIM nolu hayallarim gerçk olsunnnnnn
hadi ilk tahmini ben yapiim snein için içimden KIZ ebebk geçiyo bitanemmm bakalım tutcakmııı sağlıklı sıhatli hayırlı bi evlat olsunnn Allah analı baallı sağlıkla büyütmnizi nasip etsinnnnnn

canımmm topiğin hayırlı olsun burdan bebeişinin sağlıkla büyüp cinsiyetini ne olduğunu öğrendiğin günleri yazmak nasip olsunnnnnn ben henüz hamiş melek değilim ama hamiş olmak için can atan bi melweğimmm :Dve iananıyorum bi gün RABBİM banada meleğimi yollıcak ve ben o gün dünyanın en mutlu insanı olucammmmmm iananıyorum tüm kalbimle diliyorumm bunu ve bende heyecanla snein topiğine gelip bebişimin cinsiyetini yazıcammm
ALLAHIM nolu hayallarim gerçk olsunnnnnn
hadi ilk tahmini ben yapiim snein için içimden KIZ ebebk geçiyo bitanemmm bakalım tutcakmııı sağlıklı sıhatli hayırlı bi evlat olsunnn Allah analı baallı sağlıkla büyütmnizi nasip etsinnnnnn

evet nurum Rabbim kimseyi bu mutluluktan mahrum etmez kesinlikle.senin bebeğinin cinsiyetini de burdan haykıracaz inşaallah.bu arada benim göbiş kıllarım yukarı doğru bakıyor.bakalım bu tahmin şekli doğru mu?

öncelıkle hayırlı olsun topıkımız:)
eger gercekten dogruysa su tuylerın bakma tarafı yanıııı....süper olur.....meryemcım ıcımden kız gecıyo canım senın ıcın.....hayırlısı bakalım.....

meryemim inş bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsınnn inş birgün bende bu güzel duyguyu yaşarımm canım benimmm bunu tüm kalbimle istiyorumm

bence seninn oğlun olcakkk bakalımmm sağlıcakla dünyaya getir inş canımmm

meryemcim benm icimden oglun olcak gibi geciyo. Benim gobek kıllarim yukariya dogru. Oglummu olcak acaba. Ilk burda solerim cinsiyetini. Allah saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin

benim 17 haftalık erkek ama benim göbeğimde hiiiiiiiiiiiiç kıl yok hehehe tüy bile yok he he

Geri