gebe
  1. cdm

cdm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Bebek Kıyafetleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında cdm tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler Eminim sitemizde bebişini büyütmüş birçok anne vardır bebişler büydükçe kıyafetler küçülmektedir ve kime versem acaba diye düşünüyorlardır bugün meleklerle sohbet ederken aklımıza geldi acaba bir yardım kampanyası yapsak bebişlerimizin giyilebilecek kıyafetlerini değerlendirsek diyorum eminim birçok arkadaşımız alıp kullanmak isteyecektir ne diyorsunuz bir sesinizi duyalım mutlaka söyleyecek sözünüz vardır bu konuda.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Aralık 2010
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Mutlaka sesini çıkartacak bir kaç arkadaş vardır diye düşünüyorum :) Zira sitemizdeki meleklerin böylesine güzel bir konuda mutlaka yardım etmek isteyecekleini zannediyorum. :ebebek:

3. cdm

cdm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım göreceğiz bakalım hafta sonu burasını yardım mesajlarıyla doldurun kızlar

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel ve anlamlı bir düşünce öncelikle tebrik ederim canım.Mutlaka ihtiyaç sahibi olanlar vardır yada yardımcı olmak isteyenler katkıda bulunacağından eminim:)

5. cigdemdaisy

cigdemdaisy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba; Konunuzu gördüm ve okadar sevindim ki anlatamam. şuan hamileyim ve yakında bebeğim dünyaya gelecek. ona hazırlık bile yapamadım henüz. bebek kıyafetlerinin eşyalarının bu kadar pahalı olduğunu bilmiyyordum. Eğer benimle paylaşmak isterseniz çok memnun olurum... Arayış içindeyim...

Bebek Kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek kıyafeti nasıl seçilir?

Bebek kıyafeti nasıl seçilir?

bebek kıyafetleri markaları küçük bebek kıyafetleri bedenleri kıyafet bedenleri kıyafet markaları Bebeğinizin giysilerini seçerken, kullanırken, saklarken ve yıkarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Bebeklerinizin giysilerini seçerken dikkat edeceklerimiz, ne kadar giysi almamız gerektiği, giysileri nasıl temizleyeceğimiz gibi konular anne adayları için oldukça önemli...
  2. Bebek kıyafetleri

Bebek kıyafetleri

bebek kıyafetleri Bakın bakın ne ciciler varmış burda teyzeleri :) ALLAH Bağışlasınnn
  3. Örgü Bebek Modelleri Kıyafetleri

Örgü Bebek Modelleri Kıyafetleri

örgü bebek kıyafetleri bebek kıyafetleri örgü modelleri Örgü bebek modelleri, örgü bebek yelekleri, örgü bebek elbisesi, örgü bebek elbiseleri, örgü bebek kıyafetleri Küçücük minnacık yeni hayata gözünü açmış 3- ay 1 yaş arasındaki bebişlerimiz için birbirinden harika örgü bebek kıyafetleri getirdik :) Sizinde bildiğiniz sevdiğiniz modeller var ise bizlerle paylaşabilir. Yapılışını...
  4. bebek kıyafetleri nasıl yıkanmalı

bebek kıyafetleri nasıl yıkanmalı

bebek kıyafetleri nasıl yıkanmalı ? Yeni aldığımız bebek kıyafetlerini bana kaynanam hemen yıkayalım giydirmeden önce dedi de bu doğru mu hangi deterjanla yıkamamı tavsiye ediyorsunuz siz ne yapıyorsunuz ? Yada yaptınız ?
  5. Organik bebek kıyafetleri arıyorum.

Organik bebek kıyafetleri arıyorum.

Merhaba Melekler henüz 13.haftamızdayız ama şimdiden araştırmak istedim.Hazırlık için erken hemen almayı düşünmüyorum ama çalışan biri olduğum için yorgunluktan pek vaktim olmıycak şimdiden araştırma yapayım ki alacağım zaman çok vakit kaybetmeyeyim.İlk bebeğim olduğu için de tecrübelerinizden yararlanmak istedim.İstanbulda yaşıyorum ve organik bebek ürünleri almak istiyorum.Bilenler ve almış...

Sayfayı Paylaş