Bebek Kıyafetleri

cdm

Yeni Üye
Üye
Bebek Kıyafetleri
Merhaba melekler
Eminim sitemizde bebişini büyütmüş birçok anne vardır bebişler büydükçe kıyafetler küçülmektedir ve kime versem acaba diye düşünüyorlardır bugün meleklerle sohbet ederken aklımıza geldi acaba bir yardım kampanyası yapsak bebişlerimizin giyilebilecek kıyafetlerini değerlendirsek diyorum eminim birçok arkadaşımız alıp kullanmak isteyecektir ne diyorsunuz bir sesinizi duyalım mutlaka söyleyecek sözünüz vardır bu konuda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mutlaka sesini çıkartacak bir kaç arkadaş vardır diye düşünüyorum :) Zira sitemizdeki meleklerin böylesine güzel bir konuda mutlaka yardım etmek isteyecekleini zannediyorum.
:ebebek:

inşallah canım göreceğiz bakalım hafta sonu burasını yardım mesajlarıyla doldurun kızlar

Güzel ve anlamlı bir düşünce öncelikle tebrik ederim canım.Mutlaka ihtiyaç sahibi olanlar vardır yada yardımcı olmak isteyenler katkıda bulunacağından eminim:)

Merhaba;
Konunuzu gördüm ve okadar sevindim ki anlatamam. şuan hamileyim ve yakında bebeğim dünyaya gelecek. ona hazırlık bile yapamadım henüz. bebek kıyafetlerinin eşyalarının bu kadar pahalı olduğunu bilmiyyordum. Eğer benimle paylaşmak isterseniz çok memnun olurum... Arayış içindeyim...

Geri