gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebek koltuğunu arabanın ne tarafına bağladınız ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir arkadaşım bebek koltuğunun tam sürücünün arka hizasına bağlanması gerektiğini söyledi.Sebebi de kaza anında sürücünün refleks olarak kendini koruduğunu bu yüzden en güvenli yerin orası olmasıymış. Siz bebek koltuklarınızı ne tarafa bağladınız ? Neden?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Nereye baglaman gerektigi aldigin koltugun kullanma kilavuzunda detayli yaziyodur. Surucu arkasina baglancak diye de bsy yok. Ehliyet sinavinda bunlarda soruda cikiyo iyi biliyorum yani:)
    Ben kiziminkini surucu koltugunun arkasina bagladim cunku, her inip bindigimde diger tarafa gidip baglayip acmakla ugrasmayim diye. Hergun kirese goturup getiriyorum alisverise gidiyoruz vs cok kullaniyorum arabayi. Her seferinde yan tarafa gitmek gercekten istemem.

bebek koltuğunu arabanın ne tarafına bağladınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek koltukları

bebek koltukları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bebeğinize Oto Koltuğu Alırken..

Bebeğinize Oto Koltuğu Alırken..

. Bebeğinize Oto Koltuğu Alırken.. Bebeğinize Oto Koltuğu alırken nelere dikkat etmek gerekir: Oto Koltuğunun bebeğinize uygun olup olmadığını bebeğinizin kilosuna göre karar veriniz. ECE R44/03 Standardına (Oto Koltuğunda Avrupa Güvenlik Standardı) uygun olarak üretilmiş Oto Koltuğunu tercih ediniz. Geçmişini bilmediğiniz (hasar görmüş olabilir) 2. el Oto Koltuğunu almayınız....
  3. İkiz Bebek Arabaları

İkiz Bebek Arabaları

Doğal yada tüp bebek yöntemiyle ikiz bebeklere hamile kaldıysanız ve bebişleriniz için mutlaka gerekli olan bebek arabası bakınıyorsanız sizlere örnek olması açısından ikiz bebek arabalarından seçtiğim örnekleri sunuyorum. İkiz bebeklerin bakımı biraz zor olacağından sizlere araba seçiminizdeki tavsiyem kullanışlı olan puset tarzı arabaları seçerseniz sizin içinde kullanması daha pratik ve...
  4. Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Merhaba herkese....Ben bebek arabası arıyorum şuan ve benim için bebek arabasının olmazsa olmazı yani önceliğim güvenirliği!Her koşulda bebeğinizi F1 pilotu gibi taşıyan bebek arabaları var.Örneğin Baby2go nun Avrupa güvenlik normlarına göre üretilmiş olması da Baby2go almak için haklı sebeplerimizden olabilirhahahaSizce bebek arabasında olmazsa olmaz özellikler nelerdir?
  5. İstikbal'den Sevimli Bebek Koltukları

İstikbal'den Sevimli Bebek Koltukları

Bebeklerimiz için her şeyi yaparız. Kimi zaman bebek odası dekorasyonu yaparken farklı ürünlerle zenginleştirmek isteriz. Bu sene doğacak bebeğinizin odasında farklı görünüm yakalamak istiyorsanız ve bu farklılıkta değişim oturma alanlarından faydalanmak istiyorsanız sevimli bebek koltuklarından faydalanmaya ne dersiniz? Hem bebek odanızda fonksiyonel kullanım gerçekleştireceğiniz hem de...

Sayfayı Paylaş