gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebek patiği nasıl örülür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hamileyim, bir kızım oalcak :) Ve ona bebek patiği örmek istiyorum, en kolayı o, hem hatırası olur :) Ama nasıl örülür bilmiyorum bana yardım edersiniz değil mi ? :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Aşağıda size en basit bebek patiklerinden birinin yapılışını anlatacağız...

Önce şişe 25 ilmik atın.

30 sıra istediğiniz renk bir iple haroşa ördükten sonra 10 sıra kesin.

Sonra başka renk bir iple 4 sıra düz diğer iple de 4 sıra ters örün

Ardından farklı iplerle 9 ve 8 sıra düz ve ters örün ve kesin.

En son şekilde gösterildiği gibi dikin.

Bebek patiği nasıl örülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa saç nasıl örülür?

Kısa saç nasıl örülür?

Kızlar Kısa saç nasıl örülür? bu konuda bilgisi olan ya da fikri olan varmı
  2. Opera Panço Nasıl Örülür ?

Opera Panço Nasıl Örülür ?

opera panço opera panço nasıl örülür panço nasıl örülür Serin sonbahar akşamlarında ve kışın giyilebilecek bir panço modeli ile karşınızdayız melekler :) Bu şık panço ile bütün gözler üzerinizde olurken kendi ördüğünüz bir kıyafeti giymenin keyfini yaşayacaksınız. İşte opera panço modeli ve anlatımlı örülüş aşamaları.. :) Malzemeler: 700 gr ip 8 numara şiş 1 numara tığ Yapılışı:...
  3. Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Karpuz Dilimli Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

karpuz dilimli bebek patiği, karpuz dilimli patik, bebek patik yapılışı Sevgili melekler, şık ve kolay yapımı sebebiyle özellikle kız bebekler için tercih edilen karpuz dilimli bebe patiği yapılışını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz... Karpuz Dilimi Patiğin Yapılışı: Çok kalın olmamak şartı ile şiş ile farklı yün. 25 ilmek atın. Yaklaşık 30 sıra kadar örmek istediğiniz iple haroşa örün...
  4. Atkı nasıl örülür ?

Atkı nasıl örülür ?

Erkek atkı modellerinde genelde aynı motifler üzerinde durulur. Örgü örneklerinde genelde saç örgüsü ve haraşo öne çıkar. Atkı örneklerinin çok farklı olmaması biraz sıkıntı yaratabilir aynı zamanda beyler belli renkler tercih ettiği için renk seçiminde çok zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Yine de soğuk kış günlerine girdiğimiz bu zamanlarda beyler için bundan daha iyi bir hediye ve...
  5. Çocuk yeleği nasıl örülür?

Çocuk yeleği nasıl örülür?

Örgü örmek hem hobi olarak güzel bir uğraş .Örgü örmenin temeli güzel ve iyi bir ip seçimine bunun yanı sıra da ipimize uygun şiş seçimine dayanır.Bebeklerin daha rahat etmesi için yumuşak ve ince ip olması gerekir. Kalın ve sert örülmüş yelek veya hırkalar içerisin de çocuklarımız rahat edemeyecektir. Örmeye yeni başlayanlar için en kolay bebek yelek yapımı. … Çocuklarının en sevdiği...

Sayfayı Paylaş