gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebek şekerleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yayınlamış olduğunuz bebek şekerlerini nereden alabiliriz

Bebek şekerleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebek patikleri çok şekerler

bebek patikleri çok şekerler

bebek patikleri Bu renk renk bebek patikleri ve ayakkabıları keçeden yapılmış..Ancak buna benzer suni keçe ya da polar kumaşlarla da yapılabilir..Battaniye dikişi ile dikilip kurdelelerle süslemişler.Hem pratik hem de çok renkli.
  2. Bebek Yeleği,Çok Şeker

Bebek Yeleği,Çok Şeker

Yelek iki renkle tunus işi yapılıyor..İnek motifide daha sonra yapılarak üzerine dikiliyor..Gerçi beni biraz uğraştırdıysa da değdi..Biraz minik minik oyaladı beni.. İneğin detaylı görüntüsü de aşağı da..
  3. bebek mevlüt şekerleri

bebek mevlüt şekerleri

bebek mevlüt şekerleri bebek mevlüt mevlüdü sözleri mevlüdü şekerleri
  4. Ev yapımı bebek şekerleri :)

Ev yapımı bebek şekerleri :)

bebek şekeri yapımı bebek şekerleri yapımı el şekerleri şekeri yapılışı evde Hamişlerim çok tatlı bebek şekerleri buldum hem de ev yapımı isterseniz hastahanede ikramda kullanmaya isterseniz de eve gelen misafirlere ikram etmeye bebiş şekerleri :bebeğim:
  5. Evde bebek şekeri yapımı

Evde bebek şekeri yapımı

evde bebek şekeri nasıl yapılır 2012 bebek şekeri modelleri Günümüz adetleri arasında yer alan bebek görme geleneklerinde bebeğe hayırlı olsun demeye gelenlere ikram edilen bebek şekerleri nasıl yapılır bu yazımızda örneklerle görüyoruz Melek'ler. Tıpkı 2012 nikah şekeri modelleri gibi şık ve onlardan daha da şirin olan bebek şekerlerini resimlerde gördüğünüz modeller gibi yapabilir ya da...

Sayfayı Paylaş