gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bebek Yeleği Fiyonklu

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bebek yeleği fiyonklu bebek battaniyesi yapılışı [​IMG]İnternette dolaşırken güzel bir paylaşımcı sitede bulduğum bir bebek yeleğini sizlerle paylaşıyorum.. Umarım beğenirsiniz. Yapılışı: Ön için 35 göz 7 sıra harosa örünüz. Sonra 7 harosa 7 göz düz örünüz. Ön sırada 7 düz gözü sişe örmeden alıp ipi önünden düz 7 göze yetecek kadar, sıkmasın bozulur, geçir ve 7 harosoyu örünüz. Arkadan 7 haroso 7 önden düz olacak şekilde 7 sıra örünüz. Sonra düzlerin üstüne harosa harosanın üstüne düz gelecek şekilde örünüz. 7 tane düzlerin üstünde iplik sırası oluyor ya onları 4 cm. kurdela ile ortasına sıkıştırarak dola ve iple dikiniz. Sadece 7 ipliği örgüye dikme havali kabarik dursun. Ön 35 ilmek, arkasi 56 ilmek.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bebek Yeleği Fiyonklu
    emeğine sağlık canım:)

3. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

emeğine sağlık rüyacım bu modeli biliyorum hatta bilmeklede kalmadım bizzat gendim kızımada örmüştüm kurdela yerinede inciyle toplamıştım

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ya ben örüden pek anlamıyorum ama çok güzelmiş ellerine sağlık *****

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzell canım. paylaşımın için sağol

Bebek Yeleği Fiyonklu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinize Yelek

Bebeğinize Yelek

dantel.biz
  2. Bebeğinize Fiyonklu Yelek Yapın

Bebeğinize Fiyonklu Yelek Yapın

fiyonk yapımı kurdeleden fiyonk yapımı kurdele kurdelalı bebek yeleği yapılışı bebeğinize tunus işi yelek yapılışı Yapılışı: Ön için 35 ilmek başlanıyor.Daha sonra 7 sıra haroşa örülüyor. Sonra 7 ilmek haroşa 7 ilmek düz örülüyor. 7 ilmek haroşayı ördükten sonra ipi öne geçirip 7 düz ilmeği örmeden şişe geçiriyorsunuz.Tekrar 7 ilmek haroşa ,7 ilmek düzü şişe örmeden geçiriyorsunuz.Böylece...
  3. Bebek yelek modelleri

Bebek yelek modelleri

Değişik kız ve erkek bebek yelek modelleri.
  4. Fiyonklu Yenidoğan Bebek Yeleği Yapılışı

Fiyonklu Yenidoğan Bebek Yeleği Yapılışı

bu konu fiyonklu bebek yeleği yapılışına yer vermektedir. Yenidoğan bebekler için çok gerekli olan örgü yelek modelleri arasından sizler için fiyonklu yelek modeli ve açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Serin havalar da ve bebeğinizin uyku sonrası üzerine mutlaka giydirmeniz gereken yelek modelleri ile onu hastalıklara karşı koruma altına almanız da fayda olacaktır. Ön için 35 ilmek...
  5. Akıllı İpten Renkli Bebek Yelekleri

Akıllı İpten Renkli Bebek Yelekleri

Anne babaların en değerli varlığı şüphesiz ki çocuklarıdır. Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten hemen sonra annelik içgüdüsü ile onu daha doğmadan anne karnın da koruma altına alarak bebeğiniz için en iyisini ve doğrusunu düşünürsünüz. Hamilelik de başlayan bebek hazırlığı için de yer alan bebek örgü modelleri, cinsiyetin kesinleşmesinden sonra farklı renk ve modeller ile bebekleri...

Sayfayı Paylaş