gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bebekler için uyku tulumu ve yapılışı

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bebekler için uyku tulumu bebek uyku tulumu yapılışı örgü bebek yapılışı Bebekler için uyku tulumları kışın soğuk havalarda gerçekten çok iyi oluyor bazı bebekler her ne kadar içinde sıkılsalarda bir bilseler onu bu uyku tulumunun hastalıklara karşı nasıl koruduğunu sanırım sıkı sıkı sarılırlar tulumlarına:)

Beden: 7-8 Aylık

Malzemeler:

NAKO BEBE 200 gr beyaz, 100 gr lacivert
    45 nolu şişler
    Kullanılan Örgüler:

Düz örgü
    Ters örgü
    2/2 lastik
    Çizgili düz örgü : *6 sıra Iacivert, 8 sıra beyaz*, *dan* tekrar edelim
    Soldan 1 eksiltmeli 2 çapraz: 1 ilmeği işimizin arkasından geçirelim, 2 düzden beraber, ilmekleri şişten çıkarmadan 1 düz, ilmekleri şişten çıkaralım
    Sağdan 1 eksiltmeli 2 çapraz: ilk 2 ilmeği işimizin önünden geçirelim, 3 ilmeği düz çalıştıktan sonra ilmekleri şişten çıkarmadan ilk 2 ilmeği düzden beraber çalışalım ve ilmekleri şişten çıkaralım
    Sağa eksiltme: 2 düzden beraber
    Sola eksiltme: 1 ilmeği çalışmadan geçelim, 1 düz, çalışılan ilmekleri geçeli

Örnek: 45 nolu şişler ve düz örgü ile çalışılan 10×10 cmlik kare 19 ilmek 26 sıraya eşittir

Yapılışı: Şemayı takip ederek çalışalım

Hazırlanışı: Kolları kapatalım ve takalım Yanları ve kol altlarını dikelim Beyaz ile yaka oyuğu çevresinden 62 ilmek toplayalım 15 cm 2/2 lastik çalıştıktan sonra ilmekleri kapatalım.

Bebekler için uyku tulumu ve yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinize Sıcacık Uyku Tulumu Modeli

Bebeğinize Sıcacık Uyku Tulumu Modeli

bebek örgü uyku tulumu örgü uyku tulumu bebe tulumu Akşamları bütün bebekler üstlerini açar melekler :) Geceleri sık sık uyanır, üstlerini örteriz ve her defasında da üstlerini açılmış olarak buluruz. En iyisi siz gelin bebeğinize şık bir uyku tulumu örün. Böylece gece üstünü ince örtersiniz ve ne kadar açılırsa açılsın, bebeğiniz de üşütmemiş olur :tik: Şiş: 6.5 mm Örgü: Pirinç...
  2. Bebek Örgü Uyku Tulumu Modelleri

Bebek Örgü Uyku Tulumu Modelleri

Bebek Örgü Uyku Tulumu Modelleri arıyorum lütfen buradan yeni olan Bebek Örgü Uyku Tulumu Modellerini paylaşın hanımlar.
  3. Bebek Uyku Tulumu Örgüleri

Bebek Uyku Tulumu Örgüleri

Bebek Uyku Tulumu Örgüleri Bebek Örgü Uyku Tulumu örnekler Soğuk kış günlerinde gece sık sık üzerini açan bebeklerinizin soğuk almaması ve üşümemesi için, sizlere bu sayfamızda şirin mi şirin bebek uyku tulumu örnekleri sunuyoruz Melek'ler:)
  4. bu uyku tulumu içinizi gösteriyor:)

bu uyku tulumu içinizi gösteriyor:)

Uyku tulumu modelleri İskelet uyku tulumu modeli Uyku sorunları yaşayanları uyku tulumu ile rahat uyuduklarını duymuştum. Ben ise kamp yaparken tercih edebilirim. İskelet tulum modeli biraz ürkünç geldi bana. Eşimi hele o tulumun için hayal bile edemem. O hep kanlı canlı olsun benim olsun:)
  5. Kapşonlu Örgü Bebek Uyku Tulumu Modeli(Açıklamalı)

Kapşonlu Örgü Bebek Uyku Tulumu Modeli(Açıklamalı)

bu konu örgü bebek tulumu modeline ve yapılışına yer vermektedir. Kış aylarında bebeğinizi sıcacık tutarken, onu hastalıklara karşı koruyacak kapşonlu örgü bebek uyku tulumu modelini ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyor, modeli uygulayacak hünerli bayanlara kolaylıklar diliyoruz. ARKA 79 ilmek başlanacak, ilmekler 8 düz 3 ters, 3 düz 3 ters, 6 düz 3 ters, 3 düz 3 ters, 3 düz 3...

Sayfayı Paylaş