gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeklerde reflü ne zaman biter?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bebeklerinde reflüsü olanlar, ne zaman gecti yada hala devam ediyormu ? biz 14 aylık olduk bebeğime kıyamıyorum çok üzülüyorum :(

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Doktor kontrolünde özel mamalar yardımıyla yol kat edebilirsiniz ayrıca bu tedavide kişisel süreçler devreye girer bebeğin bünyesine göre 4 ayda da reflüsü geçen bebek var 7-8 yaşında geçen de var, umarız kısa sürede atlatırsınız..

bebeklerde reflü ne zaman biter? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. reflü nedir

reflü nedir

mide çarpıntısı yutkunurken zorlanma mide kalp çarpıntısı yaparmı reflü çarpıntı yaparmı reflü kalp REFLÜ NEDİR? (GASTROÖZOFAGEAL REFLÜ) Yediğimiz besinler yemek borusundan mideye gelir. Yani mide, yukarında yemek borusuyla bağlantılıdır. Çeşitli sebeplerden dolayı mide içeriğinin yemek borusuna geri kaçmasına reflü denir. Bu durum uzun süre devam ederse, asitli olan mide içeriği yemek...
  2. gebeliğimde kusma ve bulantılarım ne zaman biter

gebeliğimde kusma ve bulantılarım ne zaman biter

gebelikte bulantı ne zaman biter hamilelikte bulantı ne zaman biter gebelikte mide bulantısı hamilelikte mide bulantısı kusmalar Özellikle ilk trimesterde 4-8 haftada başlar ve 14. haftaya kadar devam eder. Bazen 22. haftaya kadar uzayabilir. Sabahları daha fazladır ama gün boyu sürebilir. Genelde ilk gebeliklerde,...
  3. hamilelik dönemimdeki aşermelerim ne zaman biter

hamilelik dönemimdeki aşermelerim ne zaman biter

aşerme ne zaman biter hamilelikte aşerme ne zaman biter Aşerme ve Pika Gebelikte turşu, limon, muz, karpuz, soğan gibi bir takım yiyeceklere karşı aşırı istek doğması aşerme olarak bilinir. Sebebi bilinmemektedir. Genellikle bunların normal...
  4. Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini bilgilere sahip olan arkadaşlarım var ise bana Sahur Vakti Ne Zaman Biter bilgi verebilir mi? Şimdiden cevap bilgileri için çok tşk ediyorum.
  5. Bebekler Ne Zaman Oturur

Bebekler Ne Zaman Oturur

Bağımsız bir şekilde oturmak bebeğinize dünyaya yönelik yeni bir bakış açısı kazandırır. Sırt ve boyun kasları onu dik pozisyonda tutacak kadar geliştiğinde emekleme, ayakta durma ve yürüme için hazırlıklar hızlanmıştır. Oturma Becerisi Ne Zaman Gelişir? Bebeğiniz büyük olasılıkla 4-7 ay arasında bağımsız bir şekilde oturmayı öğrenecektir. Bu dönemde bebek yuvarlanmayı ve başını dik tutmayı...

Sayfayı Paylaş