bebişler için punch işi havlu işliyorum | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

bebişler için punch işi havlu işliyorum

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında kimyaci34 tarafından paylaşıldı.

1. kimyaci34

kimyaci34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    punch işi havlu örnekleri panç işi havlu örnekleri panç modelleri panc modelleri
    arkadaşlar merhaba.punch bilen bilir zahmetli bi iştir.ve yapıncada ayrı bi güzel durur.pul işlemeleri yıkayınca yıpranır pullar.ama punch ı çok rahat yıkanabilir ve kullanabilir.ben kızıma tweetyli yaptım ve çevremdekiler çok beğendi.ve inanın değerinin çok altında bi miktar ile satmaya karar verdim.ilgilenenler varsa maillerinizi bekliyorum.bebşlerinizin ismini yazmayı unutmayın:)

buarada fiyatımız 40 TL.ben tweety yaptım ama siz istediğiniz figürü ve ismi istedğiniz şekilde dizayn edip word formatında meal yoluyla yollayabilirsiniz.MELA ADRESİMİZ:p[email protected]

bebişler için punch işi havlu işliyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bebişler İçin Tığ İşi Örgüler

tığ işi örgüler tig isi orguler
  2. bebişlerimiz için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tığ işi bebiş önlükleri

Melişlerim bebeğinizi yemek yedirirken bunları zevkle kullanacaksınız :):):)
  4. Mekik işi Havlu Kenarı

mekik havlu kenarı mekik havlu kenarı modelleri örnekleri örnekleri modelleri Mekik işi havlu kenarları oldukça güzel görünüyor.
  5. punch işi bebişlere havlular

havluya isim yazdırma havluya isim yazma punch işi panç işi işleme arkadaşlar merhaba.punch bilen bilir zahmetli bi iştir.ve yapıncada ayrı bi güzel durur.pul işlemeleri yıkayınca yıpranır pullar.ama punch ı çok rahat yıkanabilir ve kullanabilir.ben kızıma tweetyli yaptım ve çevremdekiler çok beğendi.ve inanın değerinin çok altında bi miktar ile satmaya karar verdim.ilgilenenler varsa...

Sayfayı Paylaş