gebe
  1. hican87

hican87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bebk anne karnında nezaman başaşağı döner?

Konu, 'Gebelik' kısmında hican87 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar 34 haftalık hamileyim bebeğim hala dönmedi,kafası yukarda:(normal doğum bekleniyor şimdilik ama,nezaman döner ki bebeğimm..

bebk anne karnında nezaman başaşağı döner? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Karnında Hayvan Fotoğrafları!!

Anne Karnında Hayvan Fotoğrafları!!

anne karnında 2 aylık bebek anne karninda 4 aylik bebek fil yavrusu İşte 1 aylık yunus balığı yavrusu: 30 günlük köpek yavrusu: 4 aylık fil yavrusu: 11 haftalık embriyo fil: 20 aylık fil:
  2. Bebegin anne karninda söyledikleri

Bebegin anne karninda söyledikleri

1. ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari. 2.-içme su sigarayı kadın ya boğulacağım burada. 3.(ikizler konuşmaktadır) - Allah kurtarsın kardeş.. - eyvallah.. 4.-şafak 210, şafak 209, şafak 208.... 5.-icme su viskiyi kardeşim ya. 7 aylık bebeği sarhoş ettiniz.. 6.ikizler - ben çıkıyorum Melis,10 dakikaya kadar dönmezsem polis çağır 7.- bu dünyaya çocuk olarak...
  3. bebeğin anne karnındaki yaşamı

bebeğin anne karnındaki yaşamı

2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
  4. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...
  5. Anne karnında

Anne karnında

slm anne karnında bebeğin biyerinin kırılma ihtimali varmı:( lütfen cvp

Sayfayı Paylaş