gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Bedava Dogum yaptiran hastaneler

Konu, 'Gebelik' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

bedava dogum yaptiran hastaneler bedava dogum ucretsiz dogum konulari burada melekler Evet melekler :)

Yanlis duymadiniz bedava dogum yaptiran hastaneler , Sokkk Sokkkk Sookkk, Flashhh Flashhh Flashhh !!! Yemedik icmedik, giymedik giydirdik, sizler icin bedava dogum yaptiran hastaneleri arastirip bulduk, eminim cogunuzun daha once bundan haberi yoktur , aslinda bizimde yoktu :) Evet gebeler , anne adaylari, mercimek sevdalilari, yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler arastirdik bakin karsimiza neler cikti ???? Buyrun....

:huhe::huhe:

SiZ ne sanmistiniz ki ? hahaha hahaha hahaha

Son düzenleme: 13 Eylül 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hahahahahahahahaha Allah tependen baksın e mi esde,gözün çıkmasın,tahtalara gelme hahahahahahahahaha

3. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
Bedava Dogum yaptiran hastaneler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hastane

hastane

Bulaşıcı bir hastalığa yakalanabilirsiniz.Büyük değişikliktir. İş, yer, mevki değişiklikliğidir. Hastane görmek iyi degildir. Hastaneye girdigini gören sehit olur. Bir söylentiye göre, hastaneye girmek günahlarin affedildigine delildir. Hastanede hastalara verilen yemekten yedigini görmek, saglam adamin hasta olacagi-na, hasta ise ölecegine veya iyilesip hastaneden çikacagina isa-rettir....
  2. yokmu aranizda tüp bebek yaptiran

yokmu aranizda tüp bebek yaptiran

tüp bebek yaptıranlar tüp bebek yaptıran varmı yaptıran ünlüler yaptiranlar umut merkezinde yaptıranlar kizlar aranizda benim gibi sonuc bekleyenler yokmu :cry:
  3. dogumda ve hamılelık takıp süresınce özel hastane mı devlet hastanesı mı?

dogumda ve hamılelık takıp süresınce özel hastane mı devlet hastanesı mı?

hamılelık devlet hastanesinde sezeryan ücreti devlet hastanesinde sezeryan hamılelik hamilelık selam melekler.suana kadar bu konu acıldımı bılemıyorum ama takıp ettıgım kadar acılmamıs.okadar surec gecırıyoruz hamıle kalabılmek ıcın daha sonra hayallerımız gerceklesıyo ve kucugumuz bıze gelıyo.ama ya sonrası?gebelık boyunca ıyı bır doktora gıtmek sart hemde dogumu da sorunsuz atlatabılmek...
  4. dogum yapanlar hangi hastaneyi seçtiler acaba?

dogum yapanlar hangi hastaneyi seçtiler acaba?

arkadaşlar dogum için hangı hastaneye gittiniz? ve nasıldı? memmun kaldınızmı? dogumdan sonra bebegi hemen veriyorlar mı?
  5. komik dogum

komik dogum

ben ikizlerime hamileydim son aylarımız zor geçti hastanede yata yata.o gün birdenyatıyorudum annamlerde tabi birden suuym boşalınca ne yapcegimizi sapııtık benimle kimse gelmdi doguma bi babam..:)çünki hepsi evdekilerin şoktan biribirlerine girimişler ev vahşet kan heryer.neyse babamla giitk biz asansöre bindik tabi ebni aşgıda halimi görüp kimse ne oluyo demio hastahanede yol şurda kaderş...

Sayfayı Paylaş